Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

3 urodziny Holiday Inn Warszawa Józefów !

Z okazji urodzin hotelu odbył się specjalny Piknik!

Przez 3 lata istnienia Holiday Inn Warszawa Józefów stał się prestiżowym miejscem spotkań ludzi biznesu, tort_i_pracownicykultury, sportu. Dzięki Państwa zaufaniu, zdobył wiele lokalnych i międzynarodowych nagród - między innymi, EMEA NEWCOMER AWARD w roku 2008, Hotel Quality Excellence Award 2009, lista „Dziesięć Naj" TOP TEN w kategorii OBIEKTY WELLNESS - SPA 2009, lista „Dziesięć Naj" TOP TEN w kategorii OBIEKTY INCENTIVE 2010, Certyfikat Akcji Hotel Przyjazny Rodzinie.

 

Z okazji urodzin hotelu odbył się specjalny Piknik, którym chcieliśmy uczcić trzylecie naszego istnienia. Wśród wielu rozrywek można było pojeździć na segway'ach, quadach, postrzelać z łuku, odbyć relaksujący masaż karku czy zagrać w mini kasynie. Zwolennicy wody odpoczywali w basenie, a goście, którzy po raz pierwszy zawitali w nasze progi, mogli zwiedzić cały hotel pod opieką specjalistów działu sprzedaży. Najmłodsi grali w siatkówkę, tenisa, wspinali się na ściance wspinaczkowej, doili sztuczną krowę oraz malowali twarze... zabawie nie było końca!


Zaraz po części oficjalnej, podsumowującej naszą trzyletnią działalność odbyła się wielka loteria, po której najwięksi szczęściarze wyjechali z kosmetykami ufundowanymi przez firmę Thalgo Ella Baché SPA - wręczanymi przez Managera Thalgo Ella Baché, Pana Marcina Struskiego, voucherami na lekcje gry w golfa na naszym polu golfowym Golf Club Józefów oraz voucherem na weekendowy pobyt w naszym hotelu! Zwycięzcy zostali nagrodzeni osobiście przez Dyrekcję.

 

Przy wspaniałej, słonecznej pogodzie, całości dopełniały wyśmienite dania z rusztu a finałem stał się wielki tort koronujący niedzielną ucztę. tort

 

Kilka dni po Pikniku, jeden z naszych gości - Pani Katarzyna, napisała:
„Bardzo dziękuję za zaproszenie na piknik.
Było mi bardzo miło być ponownie Państwa gościem!!!
Spędzałam z rodzina naprawdę miłe chwile z daleka od zgiełku i betonu"

 

Cieszymy się, że nasi goście mają możliwość aktywnego wypoczynku w naszym hotelu i wyjeżdżają zrelaksowani i uśmiechnięci. Wyjątkowa lokalizacja pozwala w bardzo krótkim czasie przenieść się w leśny krajobraz.

 

Aby zachęcić innych gości do dołączenia się w obchodach, zorganizowaliśmy specjalny konkurs na portalu Facebook! Przez całe dwa tygodnie można było zdobyć nagrodę, wykazując się wiedzą na temat naszego hotelu. Jak się okazało - nie wszyscy wiedzieli ile dołków posiada nasze pole golfowe ... lub ile smaków świata proponujemy na niedzielnych brunchach. Fani prześcigali się z odpowiedziami - pikanterii dodawał fakt, iż tylko pierwsza, prawidłowa odpowiedź zdobywała nagrodę.


Mamy nadzieję, że jeszcze wiele takich jubileuszy przed nami!

 

Dyrektor Hotelu,
Artur Trukawiński