Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

5-te urodziny Holiday Inn Warszawa Józefów!

W niedzielę 3 czerwca 2012 roku w Holiday Inn Warszawa Józefów już po raz piąty z rzędu odbyła się impreza plenerowa dla stałych i potencjalnych klientów hotelu, w tym roku pod piłkarskim hasłem: Pomóż Polsce strzelić gola!

Imprezy co roku odbywają się z okazji urodzin hotelu – w tym roku już piątych. A z racji EURO 2012 w Polsce, tematyka była piłkarska.

 

 „Zorganizowanie urodzin hotelu w formie rekreacyjnej imprezy plenerowej, wykorzystującej walory naszego obiektu hotelowego, to doskonały sposób na zarówno podziękowanie stałym gościom za częste korzystanie z naszych usług, jak i na zaprezentowanie hotelu tym, którzy go jeszcze nie mieli okazji oglądać. To również bardzo dobra okazja, aby móc podzielić się z kontrahentami naszymi osiągnięciami, których przez te lata było niemało. A nie zdobylibyśmy licznych nagród i wyróżnień na skalę lokalną i międzynarodową bez lojalnych pracowników i kontrahentów. 5-lecie firmy to dobry czas na podsumowania, wyznaczanie kolejnych celów, ale to również czas podziękowań. Dlatego chcę podziękować wszystkim pracownikom za spędzone wspólnie lata, dzięki którym udało się nam realizować śmiałe plany i zamierzenia.” – mówi Artur Trukawiński, dyrektor hotelu.

 

„I pogoda, która naprawdę dopisała – wcześniej zamówiona, oczywiście :), i tematyka imprezy, a także umiejscowienie eventu w tak interesującym i obfitującym w najróżniejsze formy rekreacji atrakcji, sprawiły że frekwencja naprawdę dopisała – zanotowaliśmy ok. 1 000 osób. Taka ilość uśmiechniętych i zadowolonych gości zawsze raduje serce.” – twierdzi Ewelina Błaszczyk, Marketing & PR Manager w Holiday Inn w Józefowie.

 

Imprezę poprowadził znany z TVP Ziemowit Pędziwiatr, a tanecznych atrakcji w iście piłkarskim stylu dostarczyły występy cheerleaderek. O oprawę artystyczną zadbała Agencja Alfama. Podczas imprezy goście mogli swobodnie korzystać z całej rekreacji dostępnej na terenie Holiday Inn Warszawa Józefów: pola golfowego w Golf Park Józefów, pola do gry w minigolfa, największego w centralnej Polsce parku linowego, basenu z jacuzzi i saunami, boisk i kortów tenisowych oraz masaży organizowanych przez Thalgo SPA Józefów. Dodatkowo, na terenie hotelu podczas eventu dostępne były takie atrakcje, jak: przejażdżki quadami, jeepami i amfibiami, zorbing oraz mini-tor kartingowy i ciekawe urządzenia do integracyjnych zabaw, jak Wheelsurf oraz Astrotrainig, zapewnione przez firmę Sniper. Dzięki uprzejmości dealera Lancii – firmy Edmark Auto, można było wybrać się na próbną przejażdżkę jeepami i limuzynami Lancii. Dzieci bawiły się na swojej Piłkarskiej Wyspie z clownem, dmuchaną zjeżdżalnią i malowaniem buzi przez animatorów. A chętni mogli skorzystać z konsultacji kosmetycznych organizowanych przez firmę Hildegard Braukmann Kosmetik. O podniebienia gości zadbał Szef Kuchni – Paweł Kałuski, w Grill Housie.

 

Podczas imprezy toczył się konkurs dnia: Pomóż Polsce strzelić gola! – goście mogli spróbować swych sił w trafianiu do bramki i wygrać cenne nagrody. Corocznie organizowana loteria dla gości piknikowych cieszyła się również dużym zainteresowaniem – główną nagrodą było roczne członkostwo w Golf Park Józefów razem z kursem na zieloną kartę. A przy wyjściu goście otrzymywali upominek od hotelu.

 

Hotel w tym dniu odwiedziły również celebryci, m.in. Grzegorz Markowski, Justyna Sieńczyłło czy państwo Smaszcz-Kurzajewscy, na co dzień stali goście hotelu. Z racji tematyki piłkarskiej nie mogło zabraknąć również Jacka Gmocha.

Za relację zdjęciową z tego dnia odpowiada Marianna Sowińska. A patronat medialny nad imprezą objęła TV Pixel.

 

Na fotorelację z imprezy zapraszamy również na profil facebook hotelu >> kliknij

 

Zobacz reportaż z imprezy >>> kliknij

 

piknik

 

piknik

 

piknik

 

piknik

 

piknik

 

piknik