Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Akademia golfa dla fundacji Rak`N`Roll

8 września 2012 na polu Golf Park Józefów w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się II akademia golfa fundacji Rak?N?Roll.

Celem imprezy było zoorganizowanie beztroskiego popołudnia dla podopiecznych fundacji Rak’N’Roll, umożliwienia im spotkania w wąskim gronie i oderwania się od problemów dnia codziennego.


Głównym punktem imprezy była akademia golfa, na którą składały się dwa elementy: akademia swingu i akademia puttowania, finałowym punktem spotkania były rozgrywki turniejowe,  zwyciężył  Jakub Samborski

Podczas turnieju dzieci dopingowały rodziców, a w przerwach brały udział w akademii Mini Golfa  Holiday Inn Warszawa Józefów oraz miały okazje poczuć się jak dorośli zawodnicy podczas lekcji na Driving Range.

Po zakończeniu turnieju zaproszeni goście wraz z rodzinami mogli zrelaksować się korzystając z gościnności Golf Park Józefów oraz spróbować specjałów, które specjalnie dla nich przygotował Szef Kuchni Holiday Inn Warszawa Józefów Paweł Kałuski.

 

Pogoda dopisała, więc nikt nie chciał opuszczać Holiday Inn Warszawa Józefów, Dyrektor Generalny obiektu Artur Trukawiński zaprosił wszystkich do Parku Linowego – kolejnej atrakcji jaką dysponuje hotel.

‘Takie popołudnia są bardzo potrzebne dla podopiecznych naszej fundacji, jestem pewna, że Magda cieszy się razem z Nami‘  zapewniała Marta Samborska Manager fundacji Rak’N’Roll.

 

Partnerami akcji byli: Holiday Inn Warszawa Józefów, Golf Park Józefów, Voda Naturalna.

 

Fundacja Rak’n’Roll powstała w październiku 2009 roku z inicjatywy Magdy Prokopowicz, która po swoich doświadczeniach z chorobą onkologiczną chciała pomóc innym chorym w podobnej sytuacji. Od samego początku celem fundacji było stworzenie nowej jakości w sposobie mówienia o raku w przestrzeni publicznej. Przełamywanie tabu związanego z podejściem do raka w Polsce, zarażanie pozytywną energią i odczarowywanie choroby. Magdalena Prokopowicz odeszła po ciężkiej chorobie w czerwcu 2012 roku – teraz jako Duchowy Prezes czuwa nad kolejnymi inicjatywami fundacji.