Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Bajkowe Mikołajki 2014 w Holiday Inn Warszawa Józefów****!

W sobotę 6 grudnia 2014 roku o godzinie 09:00 na naszym fanpage opublikujemy konkurs, który z pewnością szczególnie przypadnie do gustu naszym najmłodszym gościom i ich rodzicom ;) Do wygrania będą najnowsze filmy dla dzieci na DVD dystrybuowane przez Galapagos Films. Pytania konkursowego szukajcie na naszym fanpage już 6 grudnia!Na szczęśliwych wygranych czeka pięć premierowych tytułów DVD!

- DVD „Samoloty 2”

- DVD „Kubuś i przyjaciele”
- DVD „Klub Przyjaciół Myszki Miki: Superprzygoda”

- DVD „Kopciuszek” z kolekcji Disney Księżniczka
- DVD „Piękna i bestia” z kolekcji Disney Księżniczka

Nagrodę w postaci jednego z powyższych DVD otrzyma pięciu pierwszych autorów poprawnych odpowiedzi. Pytanie konkursowe zostanie opublikowane na naszym fanpage>> punktualnie o godzinie 9:00 w Mikołajki. Dziękujemy firmie Galapagos Polska za ufundowanie upominków mikołajkowych i zapraszamy do zapoznania się z informacjami o nowościach DVD na fanpage DzieciToLubia >>

 

 

 

 

 

Zapraszamy na fanpage www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow

 

 

Biorąc udział w konkursie:

- wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Aquila Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-679), ul. Wilcza 54a lok.8 twoich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujących przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczasz także, że zostałaś(es) poinformowana(y) o przysługującym ci prawie dostępu do treści twoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania."

- „Wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Aquila Hotele Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-679), ul. Wilcza 54a lok.8 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).”

 

 

.