Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

RUSZ SIĘ! - cykl otwartych treningów na świeżym powietrzu: ciesz się latem z FitFans oraz Holiday Inn w Józefowie!

21 czerwca br. rusza projekt RUSZ SIĘ!, czyli cykl otwartych treningów na świeżym powietrzu przygotowanych przez Holiday Inn Warszawa Józefów we współpracy z otwockim klubem Fit Fans Gym & Fitness. Patronem medialnym akcji jest tygodnik Linia Otwocka.


Treningi plenerowe w Holiday Inn w Józefowie

 

W letnie niedziele (21.06, 28.06, 05.07, 12.07, 19.07, 26.07, 2.08) o godzinie 11:00 oraz 12:00 na terenie Holiday Inn w Józefowie (przy ulicy Telimeny 1) będą odbywać się bezpłatne treningi prowadzone przez instruktorów klubu Fit Fans w Otwocku.


Cykl spotkań obejmie różnorodne formy treningów, dzięki czemu każdy bez względu na wiek i poziom kondycji znajdzie coś dla siebie. Uczestnicy będą mieli możliwość wypróbować na własnej skórze przekrój dyscyplin, m.in.: Pilates, Cross Training, Zumba, Bikini Workout, Fat Burning, Combat Zone, Tabata Power, Shape, Zdrowy Kręgosłup czy Stretching.

 

„Program treningów jest skonstruowany tak, aby każdy z nich mógł skorzystać: od spokojnego Pilatesu i Zdrowego Kręgosłupa, poprzez taneczną Zumbę, aż do dynamicznych, siłowo – kondycyjnych ćwiczeń funkcjonalnych i metabolicznych takich jak Cross Fit, Combat Zone czy Tabata Power. Jest ważne, że odbędą się na świeżym powietrzu, na wypielęgnowanej trawie, w otoczeniu pięknej przyrody Rezerwatu rzeki Świder, a to sprzyja porządnemu dotlenieniu i poprawie nastroju” - mówi Aneta Łapacz, Kierownik Rekreacji w Holiday Inn w Józefowie.

 

Super trening z Mistrzem Świata w klubie Fit Fans

 

Uroczyste zakończenie projektu „Rusz się!” odbędzie się w niedzielę 9 sierpnia w klubie Fit Fans w Otwocku (przy ulicy Kołłątaja 4). Uczestnicy spotkają się z Konradem Balcerzakiem Mistrzem Świata  w kulturystyce Klasycznej Juniorów z 2013, który poprowadzi super trening na sprzęcie OCTANE.  Obejrzą również pokaz sportowej wersji POLE Dance, a także będą uczestniczyć we wspólnych ćwiczeniach na tarasie klubu.

 

„Instruktorzy Fit Fans to profesjonaliści posiadający doświadczenie, międzynarodowe certyfikaty i egzaminy potwierdzające ich kompetencje trenerów personalnych, ale przede wszystkim to osoby, których życie jest świadectwem sportowej pasji oraz osiągnięć w sporcie zawodowym. Jesteśmy także jedną z nielicznych w Polsce siłowni wyposażoną w pełni w sprzęt firmy Cybex, na którym ćwiczą olimpijczycy.” – podkreśla Konrad Balcerzak, Mistrz Świata w Kulturystyce Klasycznej Juniorów z 2013 roku stojący na czele FitFans.

 

Atrakcyjne nagrody

 

W trakcie spotkań plenerowych na terenie hotelu Holiday Inn w Józefowie, jak również podczas eventu w otwockim klubie Fit Fans będzie można wylosować atrakcyjne nagrody w postaci voucherów ufundowanych przez obu Organizatorów. Na uczestników projektu „Rusz się!” czekają:

 

Projekt współorganizowany przez Holiday Inn w Józefowie oraz Fit Fans ma charakter bezpłatny.

 

„Lato w mieście zmienia swoje oblicze. Szczególnie duże ośrodki tętnią życiem za sprawą bogatej oferty ciekawych - i co ważne bezpłatnych – inicjatyw. Projekt ‘Rusz się!’ to propozycja otwartych treningów na świeżym powietrzu. Nasze okolice wyróżniają się piękną przyrodą i korzystnym mikroklimatem. Jestem przekonana, że nasza inicjatywa zachęci mieszkańców do cieszenia się latem w sposób aktywny i przyniesie uczestnikom wiele przyjemności – mówi Sylwia Kociszewska, PR& Marketing Manager w Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

 DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK, BADŹ NA BIEŻĄCO! >>

 

 

Harmonogram spotkań:

 

Termin/

Miejsce

Godzina
11:00

Godzina 12:00

21.06  

Hotel
Holiday Inn w Józefowie
(przy ulicy Telimeny 1)
www.holiday.aquila.pl

Bikini Workout

Zumba                

28.06  

Pilates

Combat Zone

05.07  

Zdrowy kręgosłup

Tabata Power

12.07  

Pilates

Combat Zone

19.07  

Stretching

Fat Burning

26.07  

Shape

Tabata Power

2.08    

Zdrowy kręgosłup

Cross Training

9.08  

Klub  Fit Fans
Gym & Fitness
Otwock, ul. Kołłątaja 4
www.fitfans.pl

Spotkanie zamykające projekt „Rusz się!”
10:00 –  prezentacja sprzętu OCTANE oraz siłowni przez Konrada Balcerzaka Mistrza Świata  w kulturystyce Klasycznej Juniorów z 2013.

10:30 – super trening na sprzęcie OCTANE
11:30 – pokaz wersji sportowej POLE Dance.
12:20 – wspólne ćwiczenia na tarasie klubu.
13:00 – losowanie voucherów ufundowanych przez 
            Organizatorów projektu.

 

Projekt współorganizowany przez Holiday Inn w Józefowie oraz Fit Fans ma charakter bezpłatny.

 

 

Informacji bieżących oraz galerii zdjęć szukaj na naszym fanpage:

https://www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Słowniczek dyscyplin:

Bikini Workout: zajęcia wydolnościowo-wzmacniające, które modelują całe ciało z naciskiem na brzuch, uda i pośladki.


Combat zone:  ćwiczenia interwałowe przy energetycznej popowo – rockowej muzyce, inspirowane sztukami walki, takimi jak karate, kickboxing, kung fu, krav maga i capoeira.


Stretching: zajęcia rozciągające, uplastyczniające i wysmuklające sylwetkę. Poprawiają równowagę, wzmacniają mięśnie, korygują sylwetkę i usprawniają całe ciało.

 

Fat Burning: trening ukierunkowany na intensywne spalanie kalorii. Dynamiczny trening zmuszający do pracy wszystkie mięśnie za sprawą wykorzystania różnych form treningów, m.in.: siłowego, cardio, ćwiczeń plyometrycznych, elementów zapożyczonych ze sportów walki czy nawet jogi.

 

Zdrowy kręgosłup: zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji.

 

Pilates: jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej, polecana osobom prowadzącym siedzący tryb życia, po urazach lub przeciwnie – dla tych, co preferują ciężkie treningi siłowe i interwałowe. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie głębokie często zaniedbane poprzez klasyczne ćwiczenia na siłowni, a stanowiące fundament naszego ciała – stabilizujące kręgosłup, utrzymujące prawidłową postawę ciała, zapobiegające kontuzjom.

 

Tabata Power: interwałowy trening metaboliczny angażujący całe ciało. Podkręca metabolizm, buduje wytrzymałość i wydolność organizmu, przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej nawet do 72h po zakończeniu ćwiczeń! Sekwencja ćwiczeń wykonywanych bez przerwy, szybkie tempo i energia stanowią podstawę Tabaty.

 

Cross Training: treningi konstruowane są tak, aby osoby praktykujące regularnie, rozwijały wszystkie najważniejsze cechy motoryczne: siłę, szybkość, gibkość, wytrzymałość, koordynację ruchową. Uczy wyzwalać moc! To podstawowy program ćwiczeń nastawiony na rozwój siły i kształtowanie formy dla wielu jednostek: strażackich, szkół policyjnych czy militarnych.

 

Zumba: łączy ćwiczenia ogólnorozwojowe z tańcami latynoskimi, m.in.:, salsą, merengue, reggaeton, flamenco czy sambą. To połączenie treningu z dobra zabawą pomaga rzeźbić sylwetkę, relaksuje i dodaje energii.

 

Shape: ćwiczenia obejmują wszystkie większe grupy mięśniowe, dzięki czemu rzeźbią całe ciało. Trening składa się z prostych ćwiczeń z wykorzystaniem różnego rodzaju obciążeń oraz ciężaru własnego ciała.

 

.