Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Dzień Otwarty w Holiday Inn Warszawa Józefów

W niedzielę 15 września 2013 r. odbył się piknik rodzinny ? Dzień Otwarty w Holiday Inn Warszawa Józefów.

Z okazji Dnia Otwartego można było skorzystać ze wszystkich atrakcji rekreacyjnych na terenie hotelu, czyli parku linowego, minigolfa, golfa, basenu z saunami i jacuzzi za 50% ceny. Do tego dzieci mogły do woli wyszaleć się na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach, suchych basenach, pojazdach seegway i innych tego typu atrakcjach. Tego dnia można było również skorzystać z 20% rabatu na wszystkie zabiegi w Klinice La Perla SPA Józefów oraz bezpłatnie skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej. A w Grill House serwowane były przepyszne dania z grilla.

 

„Holiday Inn Warszawa Józefów, ze względu na dostępne na miejscu atrakcje takie jak: park linowy, golf, minigolf czy basen, to miejsce idealne na tego typu pikniki, stąd pomysł na zorganizowanie Dnia Otwartego.” – mówi Aneta Łapacz, kierowniczka rekreacji.

 

„Frekwencja gości dopisała – głównie dzięki atrakcjom, jakie przygotowaliśmy, ale również ładnej pogodzie – wcześniej, oczywiście, zamówionej. Celem pikniku m.in. było pokazanie, że u nas cała rodzina może wspólnie i aktywnie spędzić czas każdego dnia. Dlatego bardzo się cieszę, że goście przybyli tak licznie – raduje to tym bardziej, że zbiegło się z otrzymaniem kolejnego certyfikatu Hotelu Przyjaznego Rodzinie.” – komentuje Rafał Kuczyński, dyrektor hotelu

 

W czasie imprezy, prowadzonej przez wodzireja, można było wygrać różne nagrody, m.in. weekend w Holiday Inn Warszawa Józefów dla 2 osób, vouchery na park linowy, golfa, minigolfa czy vouchery o wartości 200 lub 400 zł do wykorzystania na wyjazdy sportowe z firmy Fun & Biały Sport, współorganizatora pikniku.

 

W sobotę i niedzielę odbywał się też coroczny turniej tenisowy – Holiday Inn Warszawa Józefów Tennis Cup 2013. 15 września, w dzień pikniku, miały miejsce półfinały i finały. Turniej, jak co roku – obfitował w sportowe emocje, zwycięzcą w kategorii kobiet została Justyna Jackowska, a w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął Łukasz Świątek. Tym samym – turniejem tenisowym – została też otwarta kryta hala do gry w tenisa, która niedawno powstała na terenie hotelu.

 

Krótka fotorelacja z imprezy poniżej, zapraszamy też na profil facebook hotelu.

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty

 

dzień otwarty