Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Gala Gwiazd na Gwiazdkę dla Fundacji Ewy Błaszczyk

W poniedziałek 9 grudnia 2013 roku w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów miała miejsce Gala Gwiazd na Gwiazdkę. To cykliczna impreza, która jest nie tylko wyjątkowym spotkaniem gwiazd, mediów i ludzi biznesu, ale także okazją do finansowego wsparcia tych, którzy tej pomocy potrzebują.

W tym roku – przy udziale sponsorów – organizatorzy zdecydowali, że świąteczny prezent otrzyma Fundacja Ewy Błaszczyk i klinika Budzik. W związku z tym podczas imprezy na ręce Ewy Błaszczyk została złożona szczególna laurka narysowana ręką dziecka, a w niej… czek na 10 tys. złotych. Podarował go wybitny specjalista laryngologii doktor Michał Michalik, współwłaściciel Centrum Medycznego MML, na którego codzienne wsparcie mogą liczyć podopieczni kliniki Budzik. Fundacja otrzymała również czek na 5 tys. zł od firmy developerskiej oraz darmowe przejazdy taksówką przez rok od korporacji ElleTaxi. Dla Fundacji został także przekazany dochód z loterii fantowej, trwającej cały wieczór.

 

Imprezę poprowadzili: Laura Łącz oraz Tomasz Stockinger. Wieczór urozmaiciły pokazy mody polskich projektantów: Bezale, Le-gii, Anny Tomaszek z Missu.  W rolę modelek wcieliły się popularne aktorki: Joanna Kurowska, Beata Kawka, Katarzyna Walter, Magdalena Waligórska, Olga Borys, Karolina Muszalak, Sylwia Wysocka i Anna Popek z siostrą Anną. O ich urodę przez cały dzień dbała Klinika La Perla. Ewa Błaszczyk z córką Marianną zaśpiewały kilka piosenek ze swojego repertuaru. Zaś w drugiej części wieczoru wystąpiła piosenkarka Lidia Kopania i odbył się pokaz polskiej bielizny Alles w nastrojowej, świątecznej scenerii.

 

gala

 

gala