Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Gwiazdy na pikniku VIVAT MAMA w Holiday Inn w Józefowie!

W niedzielę 25 maja w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów odbył się wyjątkowy piknik z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka z udziałem znanych mam i ich pociech. Jedną z atrakcji był rodzinny pokaz mody, podczas którego panie wraz z dziećmi zaprezentowały letnie kreacje.

 

 

Pogoda dopisała, a że teren hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów stanowi idealne miejsce na pikniki wszelkiego rodzaju, to impreza przyciągnęła tłumy. W pokazie mody firm BezAle, La Metamorphose i  Smallbig, butów Nessi i Keen wzięły udział: M. Ostrowska–Królikowska, Ewa Pacuła (po raz pierwszy publicznie z całą rodziną!), Monika Dryl, Małgorzata Kosik, Kalina Ben Sira, Basia Kurdej-Szatan, Sylwia Wysocka, Sylwia Juszczak-Arnesen, Joanna Sydor, Ewa Gawryluk, Olga Borys, Joanna Kurowska i Anna Głogowska. Kreacje  ozdobiły kapelusze Hathouse. O urodę gwiazd  zadbała Klinika La Perla i Proto-col.  Imprezę poprowadziła  Magda Waligórska i Andrzej Młynarczyk.

 

O podniebienia gości w Grill House zadbał nowy Szef Kuchni w hotelu – uznawany za jednego z najlepszych kucharzy w kraju – Robert Trzópek. Piknikowi przyświecał cel charytatywny – dochód z loterii fantowej przekazano Fundacji Instytutowi Matki i Dziecka.

 

Podczas pikniku goście mogli do woli korzystać z atrakcji hotelowych: największego na Mazowszu parku linowego, pola golfowego, minigolfa i dmuchańców dla dzieci. Było też coś dla taty i syna – stoisko Harley Davidson, gdzie goście próbowali swoich sił na specjalnym motorze na rolkach.

 

 

vivat mama

 

 

Kalina Ben Sira prezes La Perla, M. Ostrowska -Królikowska, dr Barbara Czarnota, B.Kurdej-Szatan, M.Kosik, M. Dryl

 

vivat mama

 

Rafał Kuczyński - Dyrektor Hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów, Kailna Ben Sira - prezes Kliniki La Perla SPA

 

vivat mama

 

 

Kalina Ben Sira - prezes Kliniki La Perla SPA, Marcin Górzyński - prezes Holiday Inn Warszawa Józefów, Barbara Kurdej-Szatan

 

gwiazdy

 

S.Juszczak, M.Ostrowska-Królikowska , projektantki BezAle I. Kossowska i S. Skrzypczak, S.Wysocka i projektantki z la Metamorphose E.Gawkowska i M.Szczęsna

 

 

gwiazdy

 

Basia Kurdej-Szatan też pokochała szminkę LipSense i bizuterię Pilu Pila

 

gwiazdy

 

Ewa Gawryluk z córką - kapelusze z Hathouse i biżuteria Pilu Pila dopełniały całości

 

 

gwiazdy

 

 

imprezę prowadziła Magdalena Waligórska i Andrzej Młynarczyk

 

 

gwiazdy

 

Pilu Pila - modułowa biżuteria podbija świat