Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Józefów jednym z najlepszych rodzinnych hoteli w Polsce

VIII edycja ogólnopolskiej kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie za nami. Statuetka jest nasza! Holiday Inn Warszawa Józefów jest jednym z najlepszych hoteli dla rodzin w Polsce! Potwierdzone oficjalnie audytem i certyfikatem. Zdobyliśmy 100 punktów na 100 możliwych.

 

W sobotę 1 października w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum Hotel odbył się finał VIII edycji kampanii Hotel Przyjazny Rodzinie. W uroczystej gali wzięli udział hotelarze z całej Polski, a także znani i lubiani ze świata mediów wraz z dziećmi, którzy od ponad 8 lat aktywnie wspierają autorski projekt ekspertki ds. jakości usług hotelowych i blogerki pani Violetty Hammerskiej.

 

Łącznie ponad 200 osób, 66 certyfikatów oraz 24 statuetki dla najlepszych hoteli rodzinnych. Galę poprowadził wyjątkowy duet - Beata Tadla i Jarosław Kret.

 

Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymał certyfikat i statuetkę potwierdzającą otrzymanie 100 punktów na 100 w audytach dokonanych w sezonie 2015/2016, w tym poprzez tajemniczych gości hotelowych. Nagrodę w imieniu Holiday Inn odebrała pani Sylwia Kociszewska, PR & Marketing Manager hotelu.

 

Co brano pod uwagę? Między innymi przygotowanie hotelu do przyjęcia rodzin z dziećmi, udogodnienia (wyposażenie), atrakcje, menu, postawę pracowników i wiele innych kryteriów, o których możecie dowiedzieć się więcej tutaj: www.rodzinawhotelu.pl czy HPR    

 

Przypomnijmy, jak swoją wizytę u nas wspomina jeden z audytorów dr Wojciech Ozimek! >>

 

 

 

 

 

 

.