Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn w Józefowie partnerem wspierającym projektu JOBBING

Projekt JOBBING (wcześniej: Akademickie Targi Pracy JOBBING) zainicjowali pracownicy warszawskich biur karier w 2007 roku. Od początku organizowany jest w ścisłej współpracy z uczelniami. Inicjatywa mająca już swoją dziewiątą odsłonę stała się jednym z największych w Polsce projektów międzyuczelnianych oraz rozpoznawalną wśród pracodawców marką.

 

JOBBING przyciąga corocznie kilka tysięcy odwiedzających. W Raporcie Rzecznika Praw Absolwenta projekt JOBBING został wyróżniony wśród organizowanych targów pracy dla studentów i absolwentów.

 

Tegoroczny JOBBING odbędzie się 3 marca 2015 r. w godz. 9:30-16:30 w Centrum Nauki Kopernik (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20). Wydarzeniu towarzyszy szeroka kampania promocyjna za pośrednictwem m.in. patronów medialnych oraz uczelni współorganizujących projekt.

 

Strona główna projektu: www.jobbing.org.pl

 

GŁÓWNY ORGANIZATOR: Stowarzyszenie na rzecz Akademickich Biur Karier – www.stowarzyszenieABK.pl

 

WSPÓŁORGANIZATORZY:

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Collegium Civitas

Politechnika Warszawska

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Uczelnia Łazarskiego

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Uniwersytet Warszawski

Warszawski Uniwersytet Medyczny

Wojskowa Akademia Techniczna

 

PATRONAT HONOROWY: Rzecznik Praw Absolwenta

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY: Teatr CAPITOL, Holiday Inn Warszawa Józefów

 

PATRONI MEDIALNI:

KarieraPlus.pl, GazetaPraca.pl,dlaStudenta.pl, Eurostudent, Niezależny Miesięcznik Studentów Magiel, Magazyn Studentów Semestr, Gumtree, Bestoferta.pl oraz Radio Eska Rock

 

W programie wydarzenia:

 

CAREERDATE – spotkania z pracodawcą w formie rozmów przy kawie w gronie kilku innych kandydatów. W tej strefie na kandydatów czekają specjaliści HR i przedstawiciele kadry menadżerskiej: Accenture, Bayer, BPO Polska, INDITEX, Korpusu Służby Cywilnej, Orange i T-Mobile.

 

DORADZTWO I REKRUTACJA – indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi i coachami kariery z Akademickich Biur Karier i współpracujących organizacji. W 9-tej edycji JOBBING poszerzono zakres usług o doradztwo biznesowe oraz doradztwo dla cudzoziemców prowadzone w językach: angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

 

PRACA, PRAKTYKI, STAŻE – stoiska pracodawców z ofertami dla studentów i absolwentów (m.in. z branż: telekomunikacyjnej, nowoczesnych usług dla biznesu (BPO), doradczo-konsultingowej, FMCG, IT,
hotelarsko-gastronomicznej, finansowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej, farmaceutycznej, handlowej, doradczo-szkoleniowej, NGO, czy administracji rządowej).

 

WARSZTATY i PREZENTACJE – dzielenie się wiedzą z zastosowaniem aktywnych form przekazu i interaktywne prezentacje firm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.