Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn w Józefowie podwójnie nagrodzony w ramach VII edycji ogólnopolskiego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie

Uroczysta gala kończąca VII edycję prestiżowego konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie odbyła się 26 września w Warszawie. Spotkanie, w którym uczestniczyło 87 przedstawicieli hoteli z całej Polski, poprowadzili Beata Tadla oraz Adrian Furgalski, członkowie Kapituły Hotel Przyjazny Rodzinie, jak również pomysłodawczyni i organizatorka kampanii Violetta Hamerska.

Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymał certyfikat z 5 słoneczkami (zdobywając 93,91% punktów), jak również specjalne wyróżnienie - Dyplom Mistrza Marketingu VII edycji 2014/2015  przekazane na ręce Sylwii Kociszewskiej, PR & Marketing Managera hotelu. 


Certyfikat potwierdza, że hotel Holiday Inn w Józefowie jest obiektem, w którym rodziny z dziećmi oraz przyszłe matki mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie, jak również ciekawie spędzać czas z najmłodszymi. Dyplom Mistrza Marketingu jest wyrazem docenienia przez Kapitułę najlepszych pomysłów marketingowych oraz innowacyjnych rozwiązań zastosowanych przy tworzeniu pakietów dla rodziny.


W ramach konkursu Hotel Przyjazny Rodzinie (rodzinawhotelu.pl)  obiekty w całej Polsce są poddawane audytom według określonych kryteriów dotyczących, m.in.: standardów bezpieczeństwa, wyposażenia i udogodnień dla rodzin z dziećmi, programów animacyjnych, menu czy ogólnego rozumienia potrzeb najmłodszych. 

 

 

Zobacz więcej zdjęć z Gali finałowej >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.