Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn w Józefowie wspiera Amatorski Turniej w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

Holiday Inn w Józefowie w ramach wspierania lokalnych inicjatyw został sponsorem pierwszej edycji amatorskiego Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc organizowanej przez Klub fitness i siłownia Fit Fans. Odbędzie się on już 28 marca (sobota) w godzinach 11:00 - 19:00 na terenie klubu, przy ulicy Kołłątaja 4 w budynku Forum na 3 piętrze w Otwocku. Wydarzenie ma charakter otwarty i odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Otwocka. Celem Turnieju jest popularyzacja sportów siłowych wśród młodzieży i dorosłych, a także propagowanie aktywnego uprawiania sportu w Otwocku.

 

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów będzie czuwał Robert Tracz - sędzia Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego, a zarazem wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w trójboju siłowym oraz wyciskaniu sztangi leżąc, rekordzista Polski w wyciskaniu sztangi leżąc juniorów w kat. 56 kg. 

 

Regulamin i szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie internetowej www.fitfans.pl i w recepcji klubu. Wyniki turnieju zostaną ogłoszone najpóźniej do godziny 19:00.

 

Inicjatywę wspiera również liczne grono Sponsorów zapewniających atrakcyjne nagrody dla Zwycięzców: Holiday Inn Warszawa Józefów **** , OLIMP Sport Nutrition, VAMOS Tennis Club, HILDEGARD BRAUKMANN oraz Pizzeria La CRESSO.

 

Holiday Inn w Józefowie jest fundatorem następujących nagród:

 

Do kibicowania swoim faworytom zapraszamy całe rodziny. Wstęp do klubu w dniu Turnieju jest całkowicie bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.