Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów**** wspiera 8 - edycję Przedgwiazdkowego Jarmarku Ogólnojózkowego - Gwiazdobranie i Dawanie.

Gwiazdobranie to największa akcja charytatywna w powiecie otwockim organizowana przez mieszkańców Józefowa. Wszystkie zebrane środki przeznaczane są na pomoc chorym józefowskim podopiecznym Fundacji Dzieciom 'Zdążyć z Pomocą'. Wydarzenie odbędzie się już 14 grudnia 2014 w godz. 12:00 - 19:00.

 

Jak informują Organizatorzy, Gwiazdobranie to przedświąteczny Jarmark z różnorodnymi stoiskami, kawiarenką z domowymi wypiekami, strażacką grochówką, warsztatem zdobienia bombek, salonem kosmetycznym czy rękodziełem artystycznym. To także 7 - godzin występów artystycznych. Na scenie dzielić się swoim talentem i radością tworzenia będą artyści – od przedszkolaków, poprzez młodzież szkolną, aż po profesjonalistów zaangażowanych w akcję.

 

Jarmarkowi towarzyszy loteria fantowa, w której każdy los jest wygraną. W tym roku hotel Holiday Inn Warszawa Józefów**** w ramach wspierania akcji charytatywnej przekazał Organizatorom cztery 2 - osobowe vouchery uprawniające zwycięzców do, między innymi, spędzenia romantycznego weekendu w hotelu, wodnego relaksu w Centrum Delphinus czy wspaniałej zabawy w największym na Mazowszu Parku Linowym.

 

W programie wydarzenia również odbędą się:
• GwiazdoGranie, czyli dwudniowe rozgrywki w halowej piłce nożnej;
• GwiazdoChody, czyli kilkugodzinny spacer po naszym mieście;
• GwiazdoPływanie;
• Turniej Tenisa Stołowego GwiazdoPing;
• oraz organizowane przez Gimnazjum SzachoGranie.

 

Całe wpisowe z GwiazdoGrania przeznaczone jest na wsparcie akcji. W GwiazdoChodach (każdy kilometr) oraz GwiazdoPływaniu (każdy przepłynięty basen) zamieni się na złotówki, które fundacja otrzyma od Sponsorów. Podczas GwiazdoPingu Organizatorzy będą liczyć uderzenia piłeczki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

.