Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup 2013

7 i 8 września 2013 roku w Holiday Inn Warszawa Józefów po raz kolejny odbył się turniej golfowy i, jak zwykle, przyniósł wiele emocji sportowych. Po raz drugi był on rozgrywany w formule dwudniowej, co jeszcze bardziej wzmogło rywalizację.

Pierwszy dzień to doskonała gra 4 naszych klubowiczów. Radosław Frańczak i Piotr Paluch zagrali rekordowe rundy po 48 uderzeń. O dwa uderzenia więcej mieli na swoim koncie Marcin Werner – Mistrz z 2011 roku oraz Kuba Grzesiuk. Wśród kobiet na prowadzenie wysunęła się Iga Józefiak z wynikiem 53 uderzenia i miała przewagę 4 nad drugą Agnieszką  Paluch (57).

 

Podczas sobotniej rundy trzykrotnie mogliśmy cieszyć się z uderzeń Hole In One, czyli bezpośrednio do dołka! Na dołku nr 1 tym zagraniem może pochwalić się Tomasz Paziewski oraz Piotr Paluch, a na dołku nr 6 – Witold Kwiatkowski. Oczywiście zgodnie z tradycją w Golf Parku Józefów polał się szampan!

 

Drugi dzień to rewelacyjna gra Kuby Grzesiuka, który zagrał 48 uderzeń i finalnie pokonał pozostałych rywali. Drugie miejsce zajął Marcin Werner, uzyskując drugiego dnia rezultat 54 uderzenia. Na trzecie miejsce wskoczył Tomasz Paziewski, który zagrał dwie równe rundy po 53 uderzenia i ostatecznie wyprzedził Piotra Palucha. Wśród kobiet Iga Józefiak na dała się wyprzedzić i ponownie wygrała tą klasyfikację.

 

Bardzo ciekawie wyglądała walka w klasyfikacji netto, gdzie wielu zawodników zagrał swoje życiowe rezultaty. Finalnie pierwsze miejsce zajął Marek Józefiak, przed Asią Szczudlik oraz Robertem Ginterem. Wszyscy zagrali swoje personalne rekordy pola.

 

Dodatkowo w turnieju rozgrywane były 4 konkursy Nearest to the Pin, a o wysokim poziomie może świadczyć fakt, iż trzeba było zagrać maksymalnie ok. 1m od flagi, aby być klasyfikowanym.

 

Do wygrania w turnieju były m.in. pobyty weekendowe w 4-gwiazdkowych hotelach w Polsce oraz inne, równie wartościowe nagrody ufundowane przez: Holiday Inn Warszawa Józefów, Edmark, La Perla, Diners Club.

 

Za rok kolejna edycja Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup i kolejne emocje!

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup