Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów partnerem SK bank Mazovia MTB Marathon

Cezary Zamana i jego największy cykl maratonów rowerowych MTB w Polsce (www.mazoviamtb.pl) zawita do Józefowa już 26 kwietnia (niedziela). Miasteczko rowerowe, Biuro Zawodów i całe zaplecze imprezy będzie usytuowane na terenach rekreacyjnych hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów **** przy ulicy Telimeny 1 w Józefowie.

 

W dniu imprezy od godziny 12:00 można będzie skorzystać z Grill House.

 

Na fanów sportowych emocji w Holiday Inn w Józefowie będzie czekać wiele atrakcji takich jak największy na Mazowszu park linowy, golf, mini golf, wypożyczalnia rowerów oraz kryty basen. Sama trasa maratonu wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i doliny rzeki Świder.

 

Dla uczestników organizatorzy przygotowali aż cztery dystanse przystosowane do każdej grupy wiekowej. Dla dzieci dystans Hobby (6 km), dla dorosłych  Fit (25) i Mega (47), natomiast dla osób szukających mocnych doznań jest najdłuższa trasa Giga, która liczy aż 80 km! Każdy znajdzie dystans odpowiedni dla siebie. Zasady rejestracji, przebieg trasy oraz regulamin znajdują się na stronie www.mazoviamtb.pl

 

O najmłodszych zawodników w tym roku zadba znana wszystkim rybka MiniMini, która będzie dopingować ich podczas specjalnego wyścigu MiniMini+ Mazovia. Znana stacja TV przygotuje ciekawe konkursy z nagrodami oraz specjalne stoisko dla najmłodszych.

 

Wszystkie dzieci startujące na dystansie Hobby mogą wziąć udział w konkursach z nagrodami w namiocie firmy Bike Atelier. Podczas zawodów od godziny 13:00 będą tam organizowane konkursy  z nagrodami! Aby wziąć udział w zabawie niezbędny będzie numer startowy na cykl SK bank Mazovia MTB Marathon.  Ciekawostką będzie klasyfikacja dla mieszkańców Józefowa. Zostanie wyłoniony najlepszy mieszkaniec w kategorii Open na dystansach Hobby, Fit, Mega i Giga z podziałem na płeć.

 

Holiday Inn w Józefowie jako Partner cyklu maratonów rowerowych SK bank Mazovia MTB Marathon 2015 zapewnia catering dla uczestników maratonu w Józefowie oraz przekazał na potrzeby cyklu wydarzeń trzydzieści 2 - osobowych voucherów na pobyt w hotelu ze śniadaniem. Będzie je można wygrać podczas maratonów oraz w ramach konkursów w mediach.

 

 

Program zawodów


sobota (25.04)

 

niedziela (26.04)

 

INFORMACJA

 

W dniu 26 kwietnia (niedziela) nastąpią krótkie blokady wjazdu do hotelu z powodu organizacji Pikniku i Maratonu Rowerowego. Blokady nastąpią w godzinach:

 

 

Z powodu spodziewanej dużej liczby samochodów uczestników imprezy, parkować będzie można również na parkingu szkoły Sternik - Szkoła i Przedszkole Stowarzyszenia STERNIK

ul. 3 Maja 129, 05-420 Józefów.

 

Parking hotelowy jest płatny jak zwykle – po cenach z cennika. Parking przy szkole Sternik jest bezpłatny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 .