Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów ponownie na liście "Dziesięć Naj " TOP TEN

Holiday Inn Warszawa Józefów ponownie na liście "Dziesięć Naj" TOP TEN - tym razem w kategorii OBIEKTY INCENTIVE.

Holiday Inn Warszawa Józefów ponownie na liście „Dziesięć Naj" TOP TEN - tym razem w kategorii OBIEKTY INCENTIVE!lista top ten

 

 

Miło nam poinformować Państwa, iż Holiday Inn Warszawa Józefów po raz kolejny znalazł się na liście „Dziesięć Naj" TOP TEN - liście rankingowej opiniotwórczego Katalogu Obiektów i Usług Konferencyjnych MeetingsPoland.pl.

 

 

W roku 2009 hotel został wyróżniony w kategorii OBIEKTY WELLNESS - SPA.

 

A w tym roku nasz obiekt znalazł się w czołówce hoteli w kategorii OBIEKTY INCENTIVE.

 

 

 

„Zakwalifikowanie naszego hotelu do każdej z tych list oznacza, że odpowiada on najwyższym standardom i stanowi idealne miejsce na organizację konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego i wypoczynku. Nasi pracownicy rozumieją, iż pobyt naszych gości powinien być niezapomniany i wyjątkowy i dlatego też dopasowują i rozwijają ofertę do ich potrzeb.
Cieszę się, że w momencie 3 urodzin hotelu zostaliśmy ponownie wyróżnieni. "

Dyrektor Hotelu, Artur Trukawiński

 


„Wyróżnienie w kategorii OBIEKTY INCENTIVE cieszy mnie szczególnie. W miejscu - jakim jest Holiday Inn Warszawa Józefów, gdzie jesteśmy w stanie zorganizować większość rekreacji na terenie hotelu, takie dowody uznania cenię sobie w wyjątkowy sposób. Cały zespół w Dziale Rekreacyjnym pracuje nad doskonaleniem i rozszerzaniem proponowanych usług. W tej chwili zapraszamy na spływy kajakowe, grę w paintball, przejażdżki quadami, segway'ami lub amfibiami. Cieszę się, że nasi goście mają możliwość aktywnego wypoczynku w naszym hotelu i wyjeżdżają zrelaksowani i uśmiechnięci."


Kierownik Rekreacji, Joanna Rutkowska

 

 

Wyróżnienie TOP TEN w kategorii OBIEKTY INCENTIVE jest gwarantem najwyższego poziomu usług jakie oferujemy organizatorom imprez. Lista „Dziesięć Naj" to ranking tworzony przez wydawcę katalogu Meeting Management, Convention Bureaus, Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce" oraz Polish Prestiże Hotels & Resorts przedstawiający najlepsze obiekty konferencyjne w różnych kategoriach.