Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów Tennis Cup 2011

W sobotę i niedzielę 10 i 11 września odbył się już czwarty Holiday Inn Warszawa Józefów Tennis Cup. Corocznie rozgrywki organizują Holiday Inn Warszawa Józefów i Szkoła Tenisa Active w Otwocku.

Na wydarzenie zaproszeni byli gracze amatorzy oraz fani tej niezwykłej dyscypliny sportowej. Rozgrywki odbyły się w systemie pucharowym (mężczyźni) i grupowym (kobiety). Łącznie w Tennis Cup wzięły udział 24 osoby. Turniej trwał 2 dni, w sobotę były eliminacje, w niedzielę półfinały i finały. W kategorii męskiej wygrał Michał Lipa, w kategorii kobiecej – Żaklina Kościuk. Dopisała wspaniała pogoda, rywalizacja była zacięta, a emocje sportowe niesamowite.

 

Rozgrywki co roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Nagrody to m.in. pobyty weekendowe w hotelach z sieci InterContinental Hotels Group oraz w innych hotelach 4- i 5-gwiazdkowych, a także vouchery na atrakcje rekreacyjne w Holiday Inn Warszawa Józefów (golf, minigolf, park linowy, brunch, karnety na basen i na kort tenisowy) i na wejścia na kort w szkole Active.

 

 

tennis cup

 

tennis cup

 

 

tennis cup

 

tennis cup  tennis cup

 

Więcej zdjęć na naszym profilu fb: http://www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow

Zapraszamy do zapisów na przyszły turniej.