Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Warszawa Józefów TOPHOTELEM SPORT 2011!

Już po raz czwarty firma NETMEDIA S.A. i portal HOTELE.PL nagrodziły najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. I po raz kolejny zdobyliśmy nagrodę w kategorii SPORT ? jesteśmy już niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie.

... i nic dziwnego - w Holiday Inn Warszawa Józefów każdy znajdzie coś dla siebie: pole golfowe, największy na Mazowszu park linowy, minigolf, boiska sportowe, basen z jacuzzi i saunami oraz Thalgo Ella Bache SPA, gdzie można odpocząć po sportowej aktywności, to tylko kilka z zalet naszego obiektu - a Wy o tym doskonale wiecie. To przecież dzięki Wam zdobyliśmy tę nagrodę - i bardzo dziękujemy za wszystkie głosy oddane na nasz hotel.

 

Nominowane hotele walczyły o tytuł TOPHOTEL 2011 w jednej z 20 kategorii. Nominacje zostały przyznane na podstawie popularności danego obiektu w systemach rezerwacyjnych NETMEDIA i systemach partnerskich. Każdy mógł oddać głos na swój ulubiony hotel, opierając się na własnych doświadczeniach. Głosować można było do 10 listopada.


Wręczenie nagród TOPHOTEL 2011 miało miejsce podczas uroczystej gali, która odbyła się 24 listopada 2011 roku na stadionie Pepsi Arena.

 

odebranie nagrody