Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Hotel Quality Excellence Award 2009

Jest nam niezwykle miło ...

Każdego roku Intercontinental Hotels Group (IHG), skupiająca ponad 4200 obiektów, przyznaje nagrody w licznych kategoriach dla najbardziej efektywnych pracowników i hoteli.

 

Jest nam niezwykle miło poinformować, iż Holiday Inn Warszawa Józefów - jako jeden z 39 hoteli z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA)- otrzymał nagrodę Hotel Quality Excellence Award za rok 2009.

 statuetka

Nagroda ta przyznawana jest na podstawie ankiet, które przez cały rok wypełniają Goście wszystkich hoteli należących do InterContinental Hotels Group na świecie.

 

Ocena hoteli odbywa się pod kątem:

 

 

 

Fakt wyróżnienia nas tą nagrodą świadczy o zaufaniu jakim Państwo nas obdarzyliście i nadal obdarzacie. Bardzo dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie swoich planów w nasze ręce.

 

Chcąc uczynić Państwa czas pobytu w naszym hotelu niezapomnianym i wyjątkowym, poczyniliśmy wiele zmian w naszej organizacji, sposobie obsługi Klienta oraz wystroju i wyglądzie hotelu. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia co i jak się u nas zmieniło. Dołożymy wszelkich starań aby w sposób elastyczny dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Serdecznie zapraszamy!


Dyrekcja i Pracownicy
Holiday Inn Warszawa Józefów

 

http://www.emeastars.com/