Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

I Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup

W sobotę 24 września odbył się I Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup. W turnieju wzięli udział zarówno członkowie Golf Park Józefów, jak i zaproszeni goście.

Na polu golfowym panowała przyjacielska atmosfera, choć sportowej rywalizacji nie zabrakło, a kolejne dołki były rozgrywane przy pięknej słonecznej pogodzie.

 

Zwycięzcą rywalizacji na 18 dołkach został Marcin Werner z wynikiem 58 (+4). Drugie miejsce, a zarazem zwycięstwo w kategorii Senior, zdobył Stanisław Poznalski 59 (+5). Pokonał on Jakuba Grzesiuka 59 (+5), mając lepszy wynik na ostatnich 6 dołkach. Bardzo dobrze zaprezentowała się Aleksandra Knecht, wygrywając kategorię kobiet 66 (+12) i tym samym osiągając czwarty rezultat turnieju. Najlepszym Juniorem okazał się Jędrzej Pytliński z wynikiem 78 (+24).

 

Wyłoniono także dwóch „szczęściarzy” - nagrodzeni zostali gracze, którzy zajęli miejsca 7 i 13. Rodzinnie został rozstrzygnięty konkurs Nearest to the Pin na najbliższe flagi uderzenie. Na dołku nr 2 wygrał Piotr Paluch, a na dołku nr 4 to osiągnięcie powtórzyła jego córka Agnieszka Paluch.

 

Wszystkie turnieje organizowane przez Golf Park Józefów, zarówno środowy cykl Evening Golf Tour, jak i Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup cieszą się dużym zainteresowaniem. Nagrody to m.in. pobyty weekendowe w hotelach z sieci InterContinental Hotels Group oraz w innych hotelach 4- i 5-gwiazdkowych, a także vouchery na atrakcje rekreacyjne w Holiday Inn Warszawa Józefów (golf, minigolf, park linowy, brunch, karnety na basen i na kort tenisowy).

Zapraszamy do zapisów.

 

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

golf cup

 

Więcej zdjęć na profilu fb: http://www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow