Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

I Urodziny Holiday Inn Warszawa Józefów

I Urodziny Holiday Inn Warszawa Józefów

Według słów popularnej piosenki najtrudniejszy jest pierwszy krok.

 

 

Pierwszy rok działalności hotelu to czas, w którym te trudne kroki stawia się każdego dnia, we wszystkich obszarach i aspektach codziennej działalności. Jest to czas trudny, ale równocześnie niezmiernie ciekawy, obfitujący w nowe doświadczenia i wyzwania.

 

 

Pierwszy rok działania Holiday Inn Warszawa Józefów był dla nas czasem intensywnej nauki. Wchodząc do największej grupy hotelowej świata mieliśmy i mamy okazję czerpać pełną garścią z jej doświadczeń i najlepszych praktyk.

 

 

Byliśmy pilnymi uczniami. Cały zespół Holiday Inn Warszawa Józefów wykazał się w mijającym roku ogromnym zaangażowaniem, chęcią wzajemnej pomocy i determinacją w dążeniu do założonych celów. Za to zgranie, zaufanie i zaangażowanie chciałabym wszystkim moim pracownikom serdecznie podziękować. Wiem, że to właśnie dzięki nim nasz hotel notuje co miesiąc świetne wyniki badania zadowolenia gości i już po pierwszym roku działania wykazuje się bardzo dobrymi wynikami sprzedaży. Udało nam się z sukcesem zaistnieć na rynku i zaskarbić sobie spore grono stałych gości, odwiedzających naszą restaurację LunaSol, centrum rekreacyjne Delphinus, Thalgo Ella Baché SPA, pole golfowe Golf Swing czy zlecających nam organizację imprez firmowych.

 

 

Mimo niedługiej obecności w branży możemy pochwalić się uzyskaniem nagrody: Europe, the Middle East and Africa Newcomer Award dla najlepszego nowego hotelu w sieci InterContinental Hotels Group oraz Certyfikatem Białej Lilii za najwyższe standardy higieny przygotowywania potraw.

 

 

Pamiętamy również o lokalnej społeczności, w której sprawy staramy się włączać w miarę możliwości. W ubiegłym roku zainicjowaliśmy program charytatywny Wielkanocne Strusiopisanki. Do naszej akcji przyłączają się odwiedzające nas znane, lubiane i poważane osoby. Zebraliśmy strusie jaja z podpisami między innymi Krzysztofa Zanussiego, Jana Machulskiego, Katarzyny Figury, Dominiki Ostałowskiej, Małgorzaty Foremniak, Bogusława Lindy, Katarzyny i Cezarego Żaków, Przemysława Salety, Grzegorza Markowskiego czy zespołu KOMBI. Dochód ze sprzedaży tych oryginalnych pisanek przeznaczamy na rzecz lokalnego domu dziecka.

 

 

Piosenka od której zaczęłam, mówi, że po tym trudnym pierwszym kroku „...innych zrobisz już sto". Wierzę w to, że mijający rok jest dla zespołu Holiday Inn Warszawa Józefów dobrą wróżbą na przyszłe lata a dla gości obietnicą dalszej wspaniałej obsługi i udanych pobytów w naszym hotelu.

 

 

 


Elżbieta Pniewska

 

Dyrektor Hotelu