Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

II Akademia Rowerowa Cezarego Zamany w Holiday Inn w Józefowie

Druga edycja warsztatów Akademii Rowerowej Cezarego Zamany odbędzie się 29-30 listopada 2014 roku w hotelu Holiday Inn w Józefowie. Tematem spotkania będzie trening funkcjonalny i bikefitting, czyli ustawianie prawidłowej pozycji na rowerze.

 

 

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny jest niezbędną, uzupełniającą częścią każdego treningu sportowego, niezależnie od uprawianej dyscypliny. Trening funkcjonalny rozwija umiejętności motoryczne, zwiększa efektywność treningu, wpływa na polepszenie wyników sportowych oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia urazów lub kontuzji. Bazą potrzebną do zaprojektowania odpowiedniego treningu funkcjonalnego są specjalistyczne testy. O testach tych oraz o szczegółach treningu funkcjonalnego dopasowanego do specyfiki kolarstwa dowiecie się od specjalisty CRS Clinic - Joanny Palki.

 

Bikefitting

Wojtek Marcjoniak z firmy Airbike wprowadzi Was w zagadnienie ustawienia prawidłowej pozycji na rowerze. Dzisiejszy zawodowy świat kolarski nie mógłby istnieć bez bikefittingu. Zobaczycie także jak w praktyce wygląda profesjonalny proces korekty pozycji. Dla chętnych następnego dnia odbędą się indywidualne konsultacje w tym zakresie.

 

Otwarty trening mtb

W niedzielę natomiast zapraszamy na otwarty trening mtb, który poprowadzi Cezary Zamana. Będzie to wspaniała okazja, żeby poza sezonem spotkać się z dużą grupą kolarską i w peletonie przejechać się doliną rzeki Świder. Mamy nadzieję, że przynajmniej w części zrekompensuje to mocno odczuwalny jesienną porą brak maratonów. Dobra zabawa gwarantowana! Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!