Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Legia nawiązuje współpracę z Holiday Inn Józefów

Czterogwiazdkowy Holiday Inn Józefów będzie nową bazą zespołu Legii Warszawa na zgrupowania przedmeczowe. Spełniający światowe standardy hotel, zlokalizowany 30 minut od centrum stolicy, zapewni drużynie mistrza Polski najwyższy komfort przygotowań.

- Legia Warszawa rozgrywa najwięcej spotkań ze wszystkich polskich drużyn. Najwyższa jakość usług, którą zaoferował Holiday Inn Józefów, spełnia nasze oczekiwania oraz daje nam i naszym zawodnikom gwarancję najlepszego przygotowania do meczów. Podpisanie umowy z prestiżowym partnerem hotelarskim o globalnej renomie to kolejna inicjatywa klubu, która ma podnieść poziom funkcjonowania zespołu. Niezmiernie cieszymy się, że tak silna marka jak Holiday Inn dołącza do najważniejszych partnerów Mistrza Polski - mówi Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii Warszawa.

 

Należący do największej międzynarodowej sieci hotelowej InterContinental Hotels Group (w swojej ofercie posiada pięć tysięcy nieruchomości w ponad 100 krajach) Holiday Inn Józefów to jedno z najnowocześniejszych centrów szkoleniowo-biznesowych w Polsce.


W jego wyposażeniu znajdują się wielofunkcyjne obiekty sportowe, boisko piłkarskie, korty tenisowe, ścieżki biegowe i rowerowe, pole golfowe oraz profesjonalnie urządzone wnętrza z ekskluzywnymi, klimatyzowanymi pokojami dla prawie 300 gości, częścią fitness, siłownią, basenem, jacuzzi, sauną i strefą SPA. Otoczony 11 hektarami terenów zielonych i lasów obiekt w 2017 r. otrzymywał prestiżowe wyróżnienie TOPHOTEL 2017 w kategorii Sport&Fitness. W jego pobliżu znajduje się największy park linowy na Mazowszu z trasami o długości ponad 1,2 km.

 

Holiday Inn Józefów zostanie partnerem oficjalnym Legii Warszawa.

 

 

 

 

.