Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Nagroda Torchbearer dla Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów znalazł się w elitarnym gronie 24 hoteli wyróżnionych nagrodą Torchbearer.

Nagroda Torchbearer dla Holiday Inn Warszawa Józefów Torchbearer

 

Podczas corocznej gali Intercontinental Hotels Group w Kairze, w Egipcie, odbyło się rozdanie nagród Hotel Stars Awards.

 

 

Spośród wszystkich 700 hoteli Intercontinental Hotels Group w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, Holiday Inn Warszawa Józefów znalazł się w elitarnym gronie 24 hoteli wyróżnionych nagrodą Torchbearer.

Torchbearer to nagroda przyznawana hotelom, które zrobiły milowy krok w stronę osiągnięcia najwyższego poziomu usług, ocenianego na podstawie ankiet wypełnianych przez gości oraz wyników audytów jakościowych przeprowadzanych w ciągu roku przez Intercontinetal Hotels Group.

 


"Ta nagroda jest symbolem ciężkiej pracy oraz zespołowego wysiłku jaki został włożony w doskonalenie naszych usług w ciągu ostatniego roku. Cały czas dążymy do tego, aby goście odwiedzający Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymali obsługę najwyższej jakości. Będziemy kontunuować wspólną pracę, aby utrzymać ten wysoki poziom w kolejnych latach."Artur Trukawiński, Dyrektor Hotelu

 

„Zapewniamy naszym pracownikom wsparcie i możliwość rozwoju, bo to właśnie oni sprawiają, że nasze hotele są takie dobre" powiedział Kirk Kinsell, prezes IHG na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „Odpowiednie warunki, wsparcie i inspiracje pozwalają im w pełni wykorzystać własny potencjał. Nagrody są potwierdzeniem tego, że w naszych hotelach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie zgromadziliśmy zespoły niezwykle utalentowanych ludzi."