Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Otwarcie Kliniki La Perla SPA w Holiday Inn Warszawa Józefów

Na początku października uroczyście otwarto piękne SPA w czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów. To już piąta placówka Kliniki La Perla - ekskluzywnej sieci Klinik Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej.

Impreza trwała dwa dni, a gospodarzami byli: dyrektor hotelu Artur Trukawiński i prezes Kliniki La Perla  Kalina Ben Sira . Wśród zaproszonych gości pojawił się tłum gwiazd m.in. Anna Mucha, Małgorzata Socha, Karol Strassburger, Małgorzata Potocka, Olga Bończyk, Aleksandra Nieśpielak, Laura  Łącz,  Sylwia Wysocka, Magdalena Waligórska, Magdalena Stam, Oliwia Anderstein, Małgorzata Pieczyńska, Magda Schejbal, Izabela Kopeć, Radek Majdan, oraz Michał Niemczycki,  tym razem bez narzeczonej, Anny Czartoryskiej, którą zatrzymały obowiązki zawodowe.


- Mam nadzieję, że wszyscy nasi klienci czują się jak gwiazdy, gdyż  każdy traktowany jest indywidualnie, z  wielką troską i dyskrecją - powiedziała prezes Kalina Ben Sira zapraszając wszystkich do wspólnego świętowania. 

 

    Zabawa była doskonała, działo się wiele. Można było skorzystać z relaksu w  nowym SPA,  przetestować na własnej skórze znajdujące się tam najlepsze rozwiązania w zakresie Kosmetyki Hi Tech -  zabiegi odmładzające, odchudzające, modelujące sylwetkę oraz zachwycać się bielizną polskiej marki Alles podczas wieczornego pokazu mody, bawić się wspólnie z  parą taneczną  z Akademii Tańca Sulewskich.

 

    Drugiego dnia imprezy odbyła się  sportowa rywalizacja w parku linowym na polu golfowym oraz improwizowanym placu manewrowym, gdzie uczestnicy doskonalili umiejętności parkowania przy zastosowaniu systemu „magic parking” w nowej Lancia Delta pod czujnym okiem ekspertów z Edmark Auto. Na wszystkich uczestników czekały liczne nagrody m.in. zabiegi Medycyny Estetycznej z zakresu rewitalizacji skóry ciała i twarzy jak również typowe zabiegi odżywcze i odprężające.

 

Karolowi Strassburgerowi wystarczyło jedno mistrzowskie trafienie do dołka, by wygrać  roczne członkostwo w klubie golfowym Holiday Inn Warszawa Józefów, a pozostali zwycięzcy zostali obdarowani przez firmę Wittchen oraz Agros Nova.

 

    Imprezę poprowadziła Laura Łącz, od lat jedna z twarzy Kliniki La Perla nazywanej „kliniką gwiazd”.

 

Klinika La Perla wybrała miejsce swojej kolejnej siedziby bardzo dokładnie, decydując się na  obiekt o bardzo wysokich standardach obsługi, który jednocześnie spełnia szereg wymogów lokalizacyjnych.

 

Holiday Inn Warszawa Józefów należący do InterContinental Hotels

Group znajduje się 4 km od Warszawy w otoczeniu Parku Krajobrazowego tuż nad rzeką Świder.

Jest idealnym miejscem na spotkania businessowe jak również na rodzinne pobyty. Na terenie hotelu znajduje się Golf Park Józefów, Park Linowy Józefów oraz wiele innych atrakcji rekreacyjnych.

Holiday Inn Warszawa Józefów został wielokrotnie doceniony przez gości oraz organizatorów konferencji i nagrodzony za najwyższą jakość obsługi w konkursach krajowych i międzynarodowych.

 

O tym wydarzeniu napisali już:

 

Tele Tydzień

 

Horecanet


Mój Mokotów