Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Park Linowy Józefów już otwarty!

Na początku maja na terenie hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów otwarty został PARK LINOWY JÓZEFÓW. Jest to największy tego typu park na Mazowszu i jeden z trzech największych w Polsce.

Udostępnionych zostało sześć tras z 99 atrakcjami (!) o łącznej długości ponad 1200 metrów.

Trasy są zróżnicowane pod względem trudności.
Dwie trasy mają charakter treningowy.
Najłatwiejsza trasa przeznaczona jest dla dzieci. Dwie kolejne trasy o długości prawie 300 metrów każda, o średnim poziomie trudności, przeznaczone są dla młodzieży i osób dorosłych. Ostatnia - trasa trudna ma prawie 500 metrów długości i 27 przeszkód, stworzona jest dla osób lubiących wyzwania i wysoki poziom adrenaliny.

 


Dodatkową atrakcją jest możliwość skorzystania ze zjazdu na linie tzw. „tyrolką”, której długość wynosi aż 120 metrów i początek ma na najwyższym z podestów w parku na wysokości ponad 9 metrów nad ziemią.
Piękna lokalizacja w sosnowym lesie tuż przy hotelu oraz liczne przeszkody o oryginalnych nazwach takich jak: makarony, pajęczyny, wagi, surfery, ściany wspinaczkowe, trapezy, koala, mosty zwodzone, pale buszmena, indiańskie skoki, przenikające ściany i inne – sprawiają, że PARK LINOWY JÓZEFÓW jest idealnym miejscem na rozrywkę dla rodzin z dziećmi jak również zorganizowanych grup.


W ciągu jednego dnia z parku może skorzystać do tysiąca osób.
Każdy bez względu na wiek czy umiejętności może spróbować swoich sił pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

 

Serdecznie zapraszamy!
Szczegółowe informacje i rezerwacja:
+48 22 77 83 025

fitness@holiday.aquila.pl