Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Pierwsza stacja dla samochodów elektrycznych Tesla Destination Charging Station już w Polsce

4 kwietnia 2017 roku w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów zostało uruchomione pierwsze w Polsce Tesla Destination Charging Station. Sieć posiadająca ponad 1000 punktów na mapie Europy Zachodniej, młodsza siostra sieci Tesla Supercharger, w Polsce wczoraj miała swoją premierę na terenie podwarszawskiego 4 - gwiazdkowego hotelu Holiday Inn.

 

Tesla Destination Charging Station to sieć stacji służących do ładowania samochodów Tesla oraz innych samochodów elektrycznych, które dla podniesienia komfortu użytkowników pojazdów tego typu są zlokalizowane na terenie nieruchomości takich jak hotele, centra handlowe czy biurowe.

 

Takie rozwiązanie pozwala właścicielom samochodów elektrycznych przyjemniej spędzić czas lub przenocować podczas procesu doładowania samochodu, który zazwyczaj trwa do kilku godzin.

 

Ładowanie w Tesla Destination Charging Station dla samochodów elektrycznych jest nieodpłatne pod warunkiem zakupienia w hotelu co najmniej jednej usługi, na przykład obiadu w restauracji czy noclegu.

 

Infrastruktura stacji jest sponsorowana przez Tesla, a następnie staje się własnością właściciela nieruchomości, który od tej chwili przejmuje odpowiedzialność za zarządzanie stacją.


Obecnie w Holiday Inn Warszawa Józefów do dyspozycji właścicieli samochodów elektrycznych są trzy stanowiska.

 

„Jestem bardzo dumny, że Holiday Inn Warszawa Józefów jako pierwszy obiekt w Polsce uruchomił Tesla Destination Charging Station. Cieszę się, że będziemy mogli zapewnić najwyższy poziom usług właścicielom samochodów @Tesla w Polsce. Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych właścicieli samochodów Tesla oraz innych samochodów elektrycznych do odwiedzenia naszego hotelu i korzystania ze Stacji.” - powiedział w dniu otwarcia stacji pan Marcin Górzyński, Prezes Zarządu Aquila Hotele Sp. z o.o., operatora hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

Informacja o Destination Charging Station w Holiday Inn w Józefowie niebawem znajdzie się w systemach nawigacyjnych wszystkich na świecie samochodów Tesla. Jest to już trzecia inwestycja hotelu w tym roku po remoncie generalnym obiektu w lutym 2017 roku oraz wyposażeniu terenu piknikowego w największy w Polsce centralnej namiot sferyczny.

 

Holiday Inn Warszawa Józefów **** należy do sieci InterContinental Hotels Group (IHG). Hotel posiada 148 pokoi, 12 sal konferencyjno - bankietowych oraz 11 ha terenu zielonego do organizacji imprez plenerowych do 2000 tysięcy osób. Położony przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym nad rzeką Świder zaledwie 30 minut od centrum Warszawy i lotniska Chpina. W hotelu są m.in.: największy na Mazowszu park linowy, prestiżowy Golf Park Józefów, 18 stacji do gry w minigolfa, basen z jacuzzi oraz saunami: suchą i parową, Mini Gym, restauracja, 2 bary, Grill House, SPA Kliniki La Perla.

 

Strona internetowa: www.holiday.aquila.pl | @HolidayInnWarszawaJozefow

 

#TeslaCharging  #TeslaRoadTrip 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 .