Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Piknik urodzinowy Holiday Inn w Józefowie z koncertem zespołu Perfect

Mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w wyjątkowym wydarzeniu! Z okazji 10 - lecia hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów **** oraz 55 - lecia Miasta Józefów organizujemy wielki rodzinny piknik z koncertem zespołu Perfect i mnóstwem atrakcji, na który już dziś Was serdecznie zapraszamy!

<<Kiedy>>

W sobotę 27 maja 2017 roku od godziny 15:00 do 22:00 na terenie Holiday Inn Warszawa Józefów (Telimeny 1 w Józefowie).


<<Wejściówki: bezpłatne i płatne>>
Mieszkańcy Józefowa będą mieli na urodziny miasta wstęp wolny – wejściówki będą do pobrania w Urzędzie Miasta oraz w Miejskim Ośrodku Kultury. Pozostali uczestnicy będą mogli zakupić bilety w dniu imprezy w cenie 10 PLN/osoba dorosła i 5 PLN/dziecko przy wejściu na piknik. 

<<Formuła pikniku>>
- Jesteśmy hotelem międzynarodowym, dlatego podczas pikniku zabierzemy naszych Gości w podróż dookoła świata i damy im wiele radości. Jak? Zdradzę tylko, że samolotem, a w każdym odwiedzanym kraju nasi Goście napotkają kolejne zaskakujące atrakcje – łącznie kilkadziesiąt dla dorosłych i dla dzieci. Zwieńczeniem wieczoru będzie koncert zespołu Perfect i pokaz sztucznych ogni. - mówi Sylwia Kociszewska, PR & Marketing Manager w Holiday Inn Warszawa Józefów.

<<Co się będzie działo?>>
Organizatorzy stworzą Strefę dla maluchów do lat 3 z m.in.: basenem z piłeczkami, bujawkami czy tunelami oraz specjalny namiot służący do przewijania i karmienia maluszków. Dla starszych dzieci będą m.in.: karuzela, ball bumpers, dmuchańce jak dart gigant i zamek do skakania czy bungee – trampolina. 

Dla dorosłych m.in.: strefa chill out, symulatory jazdy, segway, torqway, quady, byk rodeo, symulatory, motocrossy, sztuczna krowa oraz siłomierz. Park linowy, golf, mini golf i liczne stacje z grami zręcznościowymi pozwolą wspaniale bawić się całej rodzinie. Niektóre atrakcje mogą być związane z dodatkową opłatą, większość będzie jednak ogólnodostępna.

Strefa gastronomiczna obejmuje Grill House oraz foodtrucki. Podczas imprezy organizatorzy zaproszą wszystkich również na degustację stukilogramowego urodzinowego tortu, a także do wspólnego bicia Rekordu Polski w jedzeniu jabłek.

Będzie również Strefa Partnerów z dodatkowymi atrakcjami, o których opowiemy Wam już wkrótce.

W pikniku wezmą również Goście z korporacji współpracujący z Holiday Inn w Józefowie, partnerzy i sponsorzy oraz szerokie grono znakomitych przyjaciół Holiday Inn w Józefowie oraz Miasta Józefów. Strefa VIP z cateringiem będzie zaaranżowana w robiącym niezwykłe wrażenie namiocie sferycznym będącym największym tego typu obiektem w Polsce centralnej. 

Na plenerowej scenie oprócz Grzegorza Markowskiego wraz z kultowym zespołem Perfect wystąpią również zespoły działające w Miejskim Ośrodku Kultury, a także utalentowane grupy dziecięce i młodzieżowe z miejskich szkół i przedszkoli. Możecie liczyć również na dużo dobrej muzyki oraz ciekawe pokazy tańca czy mody.

Imprezę poprowadzą znani prezenterzy. Już niedługo wrócimy do Was z dalszymi szczegółami – serdecznie zapraszamy Was do bycia z nami w tym wyjątkowym dniu!

Imprezę medialnie wspiera Tygodnik Linia Otwocka.

 

Oferta sponsorska

 

.