Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Pracuj, wypoczywaj i baw się z Holiday Inn w Józefowie

Ruszyła nasza wiosenna kampania outdoor, w której przekonujemy Warszawiaków, że hotel Holiday Inn Warszawa Józefów to jedno z najciekawszych miejsc do spędzenie czasu wolnego. Niezależnie od tego, czy spędzasz go z rodziną, przyjaciółmi czy swoim firmowym zespołem.

 

Pracuj, wypoczywaj i baw się – w jednym, czy to możliwe?


Wybór obiektów konferencyjnych na Mazowszu jest ogromny, nie ma co ukrywać. Oferty bywają zbliżone – na co więc zwrócić uwagę, aby wypracować wartość dodaną dla swojej firmy? Jak lepiej zarządzać budżetem na konferencję? Jak sprawić, aby Zarząd by zadowolony, a uczestnicy zaplanowanej imprezy jeszcze bardziej?

 

Konferencja może być przyjemnością, na którą się czeka.

Na mapie obiektów konferencyjnych na Mazowszu Holiday Inn w Józefowie jest jednym z niewielu, które zapewniają międzynarodowy standard usług konferencyjnych, a zarazem wypoczynek, tak ważny dla utrzymania motywacji i efektywności pracowników.

 

4 gwiazdki Holiday Inn Józefów oraz przynależność hotelu do renomowanej sieci IHG to konferencja bez stresu i gwarancja, że wszystko przebiegnie perfekcyjnie i profesjonalnie. Przemyślana oferta rekreacyjna Holiday Inn to natomiast pewność, że po konferencji uczestnicy odprężą się i będą się dobrze bawić.

 

Jeden z najpiękniej usytuowanych hoteli pod Warszawą.

 

Tak, to prawda – patrząc na zdjęcie z lotu ptaka naszego hotelu ujrzysz 

malownicze zakole rzeki Świder i rozświetlone słońcem lasy aż po horyzont. To Mazowiecki Park Krajobrazowy, dzięki któremu nasi Goście po przebudzeniu w swoim komfortowym pokoju mogą wyjść na balkon, odetchnąć świeżym powietrzem i  usłyszeć śpiew ptaków. To robi różnicę. 

 

Las, rzeka, park linowy i golf – tu nie można się nudzić!

 

Organizacja konferencji to wysiłek logistyczny i niemały budżet. Warto więc zaaranżować czas grupy tak, aby połączyć  cele biznesowe czy edukacyjne ze wspieraniem ducha  w zespole. Team Spirit to ważny czynnik sukcesu, zgodzisz się.

 

Co wybrać – tradycyjny bankiet, team building na ziemi, wodzie lub w powietrzu, a może niezapomniany pokaz podczas kolacji, spotkanie ze znaną osobą, kabaret, koncert czy zabawę do białego rana?

 

Nasz Dział Eventów i Rekreacji to kreatywny zespół fachowców zapewniający pełen zakres usług agencji eventowej. Lepsze gospodarowanie budżetem i sprawniejsza komunikacja przybliża do osiągnięcia efektu WOW, prawda?

 

Sukces zapewni współpraca z partnerem sprawdzonym przez kluczowych graczy na rynku, mającym lata doświadczeń w organizacji różnorodnych imprez – takiego jak Holiday Inn w Józefowie działającego w obszarze MICE od blisko 10 lat.