Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Problemy Recyklingu 2011

Konferencja ?Problemy recyklingu 2011? - Instytut Transportu Samochodowego i Instytut Chemii Przemysłowej w Holiday Inn Warszawa Józefów.

W dniach 5-8 października 2011 r. Instytut Transportu Samochodowego wraz z Instytutem Chemii Przemysłowej we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Naukowym Recyklingu organizują Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczną „Problemy Recyklingu 2011”. Konferencja stanie się miejscem wymiany doświadczeń pomiędzy przedstawicielami nauki i przemysłu.

 

Przewidywany udział około 300 specjalistów reprezentujących szeroki wachlarz zagadnień z zakresu ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem problemów recyklingu w pojazdach, urządzeniach i instalacjach przemysłowych. Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Holiday Inn położonym w Mazowieckim Parku Krajobrazowym w Józefowie k. Otwocka.

 

W celu przeprowadzenia konferencji udostępniona będzie powierzchnia wewnątrz i na zewnątrz Centrum Konferencyjnego przeznaczona na wystawy i prezentacje firm. Zapraszamy Państwa Firmę do aktywnego udziału i sponsorowania Konferencji.

 

 

 Prezentacja PDF 

 

 

 ITS

Instytut Chemii PrzemysłowejProblemy Recyklingu

 

 

                               PSNR