Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Już 3 lipca startuje druga edycja projektu RUSZ SIĘ!

Projekt RUSZ SIĘ! 2, czyli cykl bezpłatnych rodzinnych treningów na świeżym powietrzu przygotowanych przez Holiday Inn Warszawa Józefów we współpracy z otwockim klubem Fit Fans rozpocznie się już za miesiąc 3 lipca 2016 roku.

Patronem medialnym akcji jest tygodnik Linia Otwocka. W tym roku nasz wspólny projekt wspiera również prestiżowa Klinika La Perla SPA fundując upominki dla uczestników.

 

W lipcowe niedziele (03.07, 10.07, 05.07, 17.07, 24.07) o godzinie 11:00 na terenie Holiday Inn w Józefowie (przy ulicy Telimeny 1) będą odbywać się bezpłatne treningi prowadzone przez instruktorów klubu Fit Fans w Otwocku.

W tym roku proponujemy nową formułę treningów, a także dla komfortu rodziców i dobrej zabawy najmłodszych - animacje dla dzieci!

 

Uczestnicy pod okiem instruktorów z otwockiego klubu Fit Fans będą mogli wziąć udział w treningach takich jak zdrowy kręgosłup, fat burning, lady fitness czy cross training. Wszystkie zajęcia będą poszerzone o obowiązkową ogólnorozwojową rozgrzewkę, omówienia trenerskie w wykonaniu 2 trenerów, a także stretching i relaks na zakończenie modułu.

Zaś 31 lipca odbędzie się uroczyste zakończenie drugiej edycji projektu w otwockim klubie Fit Fans, a podczas niego m.in. pokaz wersji sportowej POLE Dance, specjalne treningi na sprzęcie Octane i Cybex, roztańczone warsztaty Lady Fitness dla dzieci i dorosłych!

Podczas każdego treningu losować będziemy super nagrody od hotelu Holiday Inn w Józefowie, klubu sportowego Fit Fans oraz prestiżowej Kliniki La Perla SPA w Józefowie!

Już wkrótce opublikujemy szczegółowy program spotkań.

 

www.holiday.aquila.pl
www.fitfans.pl

Dołącz do naszego wydarzenia na facebook >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.