Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Ruszyła wiosenna kampania promocyjna hotelu Holiday Inn w Józefowie.

Z początkiem kwietnia ruszyła miesięczna kampania outdoor we współpracy z firmą AMS obejmująca 80 nośników typu Billboard, Citylight oraz Citylight Premium na terenie Warszawy i okolic. Kampania wspierana jest reklamą prasową w tytułach branżowych, prasie codziennej oraz w Internecie, jak również masowym mailingiem bezadresowym poprzez Pocztę Polską.

 

Kampania w ramach trzech odsłon tematycznych (INNY wymiar eventów, Moc radości na wysokości oraz Miejsce chwil wyjątkowych) prezentuje kluczowe informacje o nowych inwestycjach podjętych w hotelu oraz atuty Holiday Inn w Józefowie jako atrakcyjnego miejsca do organizacji wydarzeń firmowych i okolicznościowych.  

Akcja inspiruje również odbiorców do aktywnego wypoczynku i korzystania z unikalnej oferty rekreacyjnej Holiday Inn Warszawa Józefów (m.in. park linowy, golf czy mini golf) oraz zapoznania się z propozycjami kulinarnymi nowego Szefa Kuchni. Kreacje we współpracy z działem PR i Marketingu hotelu przygotowała agencja reklamowa BILLBOARD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.