Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Sprzątanie Świata

W dniu 14.09.2012 po raz drugi firma MM Neupack oraz hotel Holiday Inn Warszawa Józefów zorganizowały w ramach Sprzątania Świata porządki w Józefowie.

„Cieszymy się, że pracownicy tak chętnie uczestniczą w tym przedsięwzięciu, Józefów to dla Nas wszystkich miejsce bliskie sercu, wiele osób spośród uczestniczących w akcji mieszka tutaj lub ma znajomych, włącznie się w takie inicjatywy to nie tylko przyjemność, to obowiązek” tłumaczył Artur Trukawiński Dyrektor hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

W sprzątaniu uczestniczyli przedstawiciele mediów regionalnych: Tygodnika Regionalnego, Józefowa nad Świdrem oraz Telewizja Pixel, nie było dla nich żadnej taryfy ulgowej, a nawet ich worki wyglądały na bardziej załadowane. Ochoczo stawiły się również dzieci z  Domu Dziecka nr 13 w Otwocku oraz pociechy pracowników, które docierały po skończonych lekcjach.

 

„Przygotowanie i planowanie tego dnia to wiele godzin pracy mojej oraz Pani Karoliny Wagner z MM Neupack, maile, telefony, w tym roku mamy rekordową frekwencję, bo aż 306 osób. Mamy nadzieję, że to wydarzenie wpisze się na stałe do kalendarza nie tylko Naszych firm, ale również Urzędu Miasta, który bardzo Nam pomógł przy jego organizacji” podsumowała Magdalena Rumianek z działu marketingu Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

Po sprzątaniu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspólnego grilla oraz do Parku Linowego hotelu HIWJ, a firma MM Neupack przygotowała paczki niespodzianki.

 

Wszyscy przyznali jednogłośnie, że takie sprzątanie to przyjemność i potwierdzili swoją obecność w przyszłorocznej edycji ….