Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Sprzątanie Świata 2013

23 września z okazji Międzynarodowych Dni Sprzątania Świata, które mają miejsce zawsze w trzeci weekend września ? Holiday Inn Warszawa Józefów oraz MM Packaging po raz trzeci już wspólnie sprzątały okoliczne lasy nad Świdrem.

Jak co roku do sprzątających dołączył także Dom Dziecka z Otwocka oraz Urząd Miasta Józefowa, który dostarczył materiały do sprzątania (worki, rękawice, chwytaki). W tym roku zaproszone zostały również dzieci z Caritas. Łącznie w sprzątaniu wzięło udział ok. 300 osób.

 

Po zakończeniu sprzątania MM Packaging obdarował dorosłych i dzieci specjalnie przygotowanymi paczkami. Wszyscy mogli też odpocząć i zjeść kiełbaski przy ognisku w Holiday Inn Warszawa Józefów, a dzieci skorzystały z parku linowego i minigolfa.

 

„Cieszę się, że po raz kolejny udało się zorganizować nasze sprzątanie świata. Takie działania są potrzebne, by zwrócić uwagę lokalnej społeczności na problem zaśmiecania okolicznych lasów oraz pokazać, ile trzeba wysiłku, żeby ten piękny teren, na jakim mieszkamy, był czysty. Całego świata od razu nie sprzątniemy, ale możemy zacząć od miejsca, w którym mieszkamy lub pracujemy.” – komentuje Rafał Kuczyński, dyrektor hotelu.

 

„Angażujemy się i inicjujemy takie akcje również dlatego, że wpisuje się to w zasady sieci hotelowej, do której przynależy nasz hotel – InterContinental Hotels Group. Sieć wspiera i propaguje tego typu działania. Dzięki temu szanse na czyste środowisko rosną i jestem pewien, że za rok spotkamy się w takim samym lub większym składzie.” – mówi James Hancock, dyrektor sprzedaży i marketingu w Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

sprzątanie

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Urzędu Miasta Józefów i pisma Józefów nad Świdrem.