Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Święto Rekreacji w Holiday Inn Warszawa Józefów.

W niedzielę 4 września 2011 roku odbył się u nas piknik dla stałych i potencjalnych klientów hotelu, w tym roku nazwany Świętem Rekreacji.

Gości przywitali dyrektor hotelu – Artur Trukawiński oraz inwestor Marcin Górzyński. Frekwencja podczas imprezy była bardzo dobra, sprzyjała nam wspaniała, słoneczna pogoda.

 

Gości przez czas imprezy zabawiał konferansjer i młody zespół rockowy.Oprócz tego do dyspozycji zaproszonych była cała oferta rekreacyjna hotelu: pole golfowe w Golf Park Józefów, 18-trasowe pole do gry w minigolfa, największy w centralnej Polsce park linowy, SPA, basen, jacuzzi, sauna, boiska, a także doskonała kuchnia w Grill Housie. Dodatkowo, wszyscy mogli swobodnie korzystać z takich rozrywek jak: przejażdżki quadami, jeepami, amfibią, zorbing oraz megapiłkarzyki. Ciekawym swojej przyszłości wróżyła prawdziwa wróżka.

 

Dzieci miały swoją Rajską Wyspę z Szeherezadą, clownem, dmuchaną zjeżdżalnią i malowaniem buzi przez animatorów. Wewnątrz hotelu czekała na gości specjalnie udekorowana sala w klimacie Wieczoru Mafii i Wieczoru Grozy. Również loteria cieszyła się dużym zainteresowaniem, głównie ze względu na atrakcyjne nagrody. Główną nagrodą było roczne członkostwo w Golf Park Józefów razem z kursem na zieloną kartę.

 

Był też wspaniały tort z okazji 4-tych urodzin hotelu. Panowała ciepła, rodzinna atmosfera, która emanowała również na wszystkich gości. Dzięki temu, jak twierdzili - bawili się bardzo dobrze :)

 

A przy wyjściu zadowoleni i odprężeni otrzymywali drobny upominek.

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z imprezy: KLIKNIJ >>> i zdjęć: 

 

 

piknik 2011

 

piknik 2011

 

piknik 2011

 

piknik 2011

 

piknik 2011

 

piknik 2011

 

 

Więcej zdjęć na naszym profilu na fb KLIKNIJ >>>