Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Tak kocha się tylko raz... konkurs Walentynkowy!

Od pierwszego wejrzenia, romantyczna, namiętna, do grobowej deski, nieszczęśliwa i zakazana. Miłość ma wiele twarzy, a każdy związek swoją historię. Weź udział w naszym konkursie i opisz miłość swojego życia, a możesz wygrać weekendowy pobyt w SPA w Holiday Inn w Józefowie!

 

Konkurs Walentynkowy Holiday Inn w Józefowie i Linii Otwockiej!

 

spa1Już tylko niecały miesiąc dzieli nas od dnia zakochanych. Choć dla niektórych walentynki to komercyjne święto, nie da się ukryć, że coraz więcej Polaków stara się, aby ten dzień spędzić wyjątkowo.

 

Ponieważ każda okazja do czułych wyznań i miłego wieczoru w towarzystwie ukochanej osoby jest dobra, ogłaszamy walentynkowy konkurs „Tak kocha się tylko raz”. Jego zasady są bardzo proste. Wystarczy opisać historię wyjątkowej miłości, którą Państwo przeżyli i przysłać ją do redakcji mailem (wydawnictwo@linia.com.pl, wpisując w tytule „Konkurs Walentynkowy”) lub tradycyjnie pocztą (ul. Górna 9, 05-400 Otwock z dopiskiem „Konkurs Walentynkowy”).

 

Spośród nadesłanych historii wybierzemy dwie. Najciekawszą opublikujemy, a jej autora nagrodzimy zaproszeniem dla dwóch osób na romantyczny weekend w SPA w hotelu Holiday INN w Józefowie do wykorzystania w terminie od 15 lutego do 31 sierpnia 2015. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, m.in. masaż klasyczny pleców, ramion i karku dla dwojga odbywany jednocześnie, romantyczną kolację w hotelowej restauracji, lampkę szampana i śniadanie serwowane do pokoju.

 

Regulamin konkursu