Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Tenis Cup 2012

Polska złota jesień była łaskawa dla organizatorów i zawodników V Holiday Inn Warszawa Józefów Tenis Cup 2012, który odbył się w dniach 22-23.09.2012 na kortach hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

Pomimo sobotnich przelotnych opadów udało się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze kwalifikacyjne. Zawodnikom dopisywały humory i duch sportowej walki.


Po zaciętej walce w kategorii Pań zwyciężyła Justyna Jackowska pokonując w finale Annę Wiśniewską, trzecie miejsce zdobyła Anna Lipa. U Panów walka była jeszcze bardziej emocjonująca, zwyciężył Michał Lipa przed Dominikiem Latosem i Adamem Mikołajem Zdebem (trzecie miejsce).

 

Zwycięzcy zostali obdarowani przez: EdMark, Holiday Inn Warszawa Józefów, Trendi Sport oraz Head.

 

„To już piąta edycja tego turnieju i choć nigdy nie zależało Nam na zbytniej komercjalizacji imprezy możemy się poszczycić rosnącą popularnością i bardzo wysokim poziomem gry zawodników. W turnieju startują członkowie Amatorskiego Tenisa Polskiego (ATP) zajmujący czołowe miejsca w Polsce – to dla Nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy” chwaliła się Joanna Rutkowska – Manager działu Rekreacji hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

„ Wiatr niestety nie jest po stronie grających, ale ja mocno kibicuję Panu Kościkiewiczowi.” skomentował zaciętą rywalizację Marka Kościkiewicza i Marcina Krawczyka Dyrektor hotelu Artur Trukawiński: „ Wczoraj na kortach stawiała pierwsze kroki Paulina Smaszcz-Kurzajewska dopingowana przez całą rodzinę, dziś mamy Mecz Gwiazd. To już nie jest tylko mały turniej dla sąsiadujących szkół tenisa.”

 

 

 

Holiday Inn Warszawa Józefów przygotował także coś dla kibiców podczas tego weekendu, dzięki uprzejmości firmy EdMark można było uczestniczyć w jazdach testowych samochodów Jeep, a firma Mary Kay zorganizowała pokazy kosmetyczne i warsztaty makijażu.

 

„Już mamy zapisy na turniej 2013 i jeszcze ciekawsze pomysły na atrakcje towarzyszące.” zdradziła Magdalena Rumianek z działu Marketingu Holiday Inn Warszawa Józefów.

 

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów organizuje Tenis Cup od 5 lat. Dysponuje oświetlonymi kortami z nawierzchnią ze sztucznej trawy czynnymi od wczesnej wiosny do późnej jesieni. W skład kompleksu rekreacyjnego wchodzi również 6 dołkowe Pole Golfowe wraz ze Strzelnicą Golfową (Driving Range), Park Linowy, Mini Golf oraz Centrum Delphinus (basen, sauny, jacuzzi).