Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Wielkie Sprzątanie Świata przez Holiday Inn Warszawa Józefów i MM Packaging!

Dziś, 16 września, z okazji Międzynarodowego Dnia Sprzątania ? Holiday Inn Warszawa Józefów oraz MM Packaging postanowiły zjednoczonymi siłami posprzątać okoliczne lasy nad Świdrem.

We wspólne sprzątanie zaangażowany był również Dom Dziecka nr 13 w Otwocku, z dyrektor Wiesławą Zackiewicz na czele oraz Urząd Miasta Józefowa. Sprzątanie odbyło się zgodnie z otrzymanymi z urzędu mapami, materiały (worki oraz rękawice) dostarczył również Urząd Miasta Józefów. Łącznie w sprzątaniu wzięło udział ok. 250 osób.

 

Po pracy wszyscy sprzątający zostali obdarowani przez MM Packaging specjalnie na tę okazję przygotowanymi paczkami. Później dorośli mieli okazję odpocząć i zjeść kiełbaski przy ognisku w Holiday Inn Warszawa Józefów, starszym dzieciom hotel udostępnił park linowy, a młodszym – minigolfa.

 

Nasz hotel zaangażował się w tego typu akcję z 2 ważnych powodów. Po pierwsze – takie działania są potrzebne, by uświadomić lokalnej społeczności, jak ważny jest problem zaśmiecania pięknych terenów, na jakich mieszkamy i ile trzeba wysiłku, by to naprawić.

Drugi ważny powód organizacji akcji sprzątania to zasady, które wpisują się w przynależność Holiday Inn Warszawa Józefów do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group. IHG propaguje i wspiera tego typu działania, więc nasz hotel tym bardziej się angażuje.

 

Zapraszamy do oglądania reportażu z akcji >>> KLIKNIJ

 

 

I do zobaczenia za rok! :)

 

sprzątanie