Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

konferencje

 

 

W dni robocze odpowiadamy na zapytania w ciągu 24 godzin.
Prosimy o kontakt: +48 22 77 83 004, sales@holiday.aquila.pl 

 

 

Planujesz organizację firmowego spotkania na przełomie czerwca i lipca?

Skontaktuj się z nami – mamy teraz dla Ciebie wyjątkowo korzystną ofertę!

 

Proponujemy: 

 

 

Warunki oferty:

 

 

Ważność oferty do 06/06/2019.

POBIERZ .pdf

 

Skontaktuj się z nami już dziś:

+48 22 77 83 004, sales@holiday.aquila.pl

--------------

NOWOŚĆ! Obiekty sportowe Holiday Inn Jóżefów dla firm: zorganizuj akademię, turniej, teambuilding >>

--------------

 

Holiday Inn w Józefowie należy do międzynarodowej sieci Intercontinental Hotels Group (IHG). Dołączając do programu lojalnościowego dla firm IHG Business Rewards, zyskasz wymierne korzyści dla swojego przedsiębiorstwa. Od 12 lat nasz hotel jest sprawdzonym partnerem dla Organizatorów pobytów biznesowych oraz wydarzeń o charakterze rozrywkowym, sportowym i medialnym.

 

Jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Warszawy i umożliwia połączenie spotkań służbowych z wypoczynkiem za miastem.

Znajduje się na obrzeżach Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i Rezerwatu rzeki Świder, obok plaży miejskiej. Dzięki 11 ha terenu zielonego to wymarzone miejsce do organizacji imprez plenerowych oraz integracji zespołu w terenie.

 

Krótko o hotelu:

 

 Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji:
+48 22 77 83 004, sales@holiday.aquila.pl

 

  • Hotel znajduje się w Józefowie pod Warszawą (wg Google Maps: 26 km od Dworzec Centralny w Warszawie (31 min), 30 km od Lotnisko Chopina (36 min), 61km od Mazowiecki Port Lotniczy Modlin (1h 5 min).) Wokół rzeka, las i 11ha terenu pod imprezy plenerowe do 5000 osób.

  • Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają balkon.
    108 typu Twin: 103 standard, 5 Executive; 37 typu King: 20 Standard, 15 Executive; 3 apartamenty). 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych.

  • Posiadamy w każdym pokoju system multimedialny ILUMIO, za pośrednictwem którego możemy poprzez telewizor komunikować uczestnikom wydarzenia ważne informacje od organizatora.

  • W centrum konferencyjnym znajduje się system totemów multimedialnych (digital signage) ułatwiających uczestnikom poruszanie się po obiekcie.

  • Namiot sferyczny (pow. 515m2, wys. 12,5m) jest największym tego typu obiektem w Polsce centralnej. Kontrastująca z zielonym otoczeniem biała 14 metrowa kopuła i transparentna część frontowa pozwalają uzyskać niezwykły efekt wizualny. Obiekt może być klimatyzowany i ogrzewany. Posiada m.in.: system podłóg, oświetlenie led – trawers, elektryka 16 32 63A, pomieszczenie techniczne. W ustawieniu teatralnym może pomieścić 600 osób, w bankietowym - 440, natomiast koktajlowym - 510. 

 

 

 

 

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.