Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

pracuj z nami

 

Holiday Inn Warszawa Józefów **** należy do największej sieci hotelowej na świecie – InterContinental Hotels Group. Operatorem hotelu jest Aquila Hotele Sp. z o.o.

 

 

Pragniesz mieć dobrą, stałą pracę bliżej miejsca zamieszkania? W zgranym zespole, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i w ciekawym miejscu? Zapraszamy Cię do 4* hotelu Holiday Inn w Józefowie (IHG).

 


Stanowiska:
- pracownik recepcji głównej lub recepcji fitness (recepcjonista, recepcjonistka)
- kucharz / kucharka
- barman / barmanka (bar, restauracja, dział bankietów, Grill House)
- kelner / kelnerka (bar, restauracja, dział bankietów, Grill House)
- pracownik służby pięter / hskp / pokojowa
- zmywak w kuchni

Naszym pracownikom zapewniamy:
- umowę zlecenie lub o pracę 
w zależności od doświadczenia i preferencji
- system premiowy
- obowiązkową odzież służbową zgodną ze standardem sieci IHG
- prywatną opiekę medyczną
- dofinansowanie do Karty Multisport
- dostęp do kantyny pracowniczej w atrakcyjnej cenie
- zniżki pracownicze na noclegi w hotelach na całym świecie w ramach sieci InterContinental Hotels Group, 
- szkolenia stanowiskowe i możliwość szybkiego rozwoju umiejętności zawodowych pod opieką doświadczonych menadżerów.

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133, poz. 883).

 

Branża gościnności 

 

Każdego dnia Holiday Inn w Józefowie gości osoby podróżujące biznesowo z całego świata oraz korporacje organizujące konferencje, bankiety czy pikniki. Z uwagi na ciekawą ofertę rekreacyjną (park linowy, golf, SPA, tenis, basen) i piękne usytuowanie w zakolu rzeki Świder hotel przyciąga turystów z całej Polski. W hotelu odbywają się przyjęcia weselne i okolicznościowe. Mieszkańcy okolic odwiedzają zaś hotel, aby skorzystać z restauracji i baru, SPA, Centrum Delphinus (basen, siłownia) i obiektów sportowych.

 

„Praca w hotelu jest wymagająca, dynamiczna - to fakt. Pozwala jednak szybko rozwinąć skrzydła. Sprzyja integracji zespołu. Nuda tu nie gości! A my jako pracodawca dbamy, by doceniać pracowników i stworzyć miejsce pracy, do którego przychodzi się z przyjemnością” – mówi Agnieszka Kołakowska, Kierownik ds. Kadr w Aquila Hotele Sp. z o.o. 

                 

 

Prześlij CV!

 

Prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim lub angielskim na adres: hr@holiday.aquila.pl W polu tematu prosimy o wpisanie swojego nazwiska i imienia oraz nazwy i kodu stanowiska, którego aplikacja dotyczy. W aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie w celach rekrutacji danych osobowych przedstawionych przeze mnie w aplikacji, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)." [dokumenty bez klauzuli nie będą rozpatrywane].

 

W odniesieniu do złożonej aplikacji oraz całego procesu rekrutacji zapewniamy całkowitą dyskrecję. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.