Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

Holiday Inn Józefów dla uczniów i szkół

Holiday Inn Warszawa-Józefów ma przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z dwóch obiektów sportowych pod Warszawą dostępnych w celach rekreacyjnych i szkoleniowych dla osób indywidualnych, szkół oraz firm. 

 

POBIERZ PREZENTACJĘ: OBIEKTY SPORTOWE DLA SZKÓŁ POD WARSZAWĄ

 

 

Dla grup zorganizowanych organizujemy:

 

MINIGOLF JÓZEFÓW - pierwsze profesjonalne pole do minigolfa na Mazowszu

11 maja br. w hotelu Holiday Inn Warszawa-Józefów uroczyście otwarto pierwsze profesjonalne pole do gry w minigolfa na Mazowszu - Felt typ "B" o nazwie: Minigolf Józefów. Minigolf Józefów jest jedynym polem typu Felt B w Polsce. Obiekt posiada certyfikat Światowej Federacji Minigolfa (WMF) ważny do 31 grudnia 2022 roku potwierdzający, że obiekt jest przystosowany do organizacji turniejów sportowych w tej dyscyplinie sportu. 

 

• PARK LINOWY JÓZEFÓW – największy tego typu obiekt na Mazowszu z 6 trasami dla dorosłych i dzieci od lat 3 o łącznej długości 1374 metrów, najwyższe podesty znajdują się na wysokości aż 9 metrów. W tym roku w Parku Linowym w Józefowie pojawiła się kolejna, już piąta trasa, o nazwie Piccolo, która jest całkowicie osiatkowana i posiada przeszkody dostosowane dla dzieci od lat 3. Szósta trasa tzw. Trasa 5 Tyrolek to propozycja dla entuzjastów zjazdów na tyrolkach – w ramach trasy jest ich aż 5! Dotychczasowe trasy (Bambino, Parole, Grande i Extrema) są dostępne w ramach przejść indywidualnych, jak również hotel organizuje na terenie parku linowego programy team buildingowe dla grup zorganizowanych. Każda osoba chętna (dzieci od lat 3 oraz dorośli) do wejścia na trasę jest mierzona i szkolona przez instruktora w celu doboru odpowiedniej trasy.

 

Holiday Inn Warszawa-Józefów (www.holiday.aquila.pl) to czterogwiazdkowy hotel należący do InterContinental Hotels Group (IHG), którego operatorem jest Aquila Hotele Sp. z o.o.  Hotel powstał w 2007 roku w podwarszawskim Józefowie, około 4 km od granicy z Warszawą. 148 pokoi dla 299 osób, 220 miejsc parkingowych, stacja do ładowania samochodów elektrycznych (Tesla), restauracja, bar, centrum konferencyjne (12 sal, łącznie 1169m2), namiot sferyczny (500m2) ze strefą Grill House, miejsce ogniskowe do 60 osób i teren zielony (11ha) pod organizację imprez plenerowych do 5000 osób. W hotelu znajdują się Centrum Delphinus (pływalnia, jacuzzi, sauna sucha i ceramiczna łaźnia parowa, mini gym), korty tenisowe, boisko wielofunkcyjne, SPA, siłownia na świeżym powietrzu dostosowana do treningu kalistenicznego, nowatorski plac zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową.

 

Od 2015 roku hotel Holiday Inn Józefów jest partnerem zainicjowanego przez Cezarego Zamanę cyklu maratonów MTB - Mazovia MTB Marathon (w tym roku: Etap XII, 22.09.2019 – Józefów). 

 

Od 2018 roku Holiday Inn Warszawa-Jozefow jest partnerem oficjalnym Legii Warszawa. Na terenie hotelu zlokalizowany jest również Golf Park Józefów (pole golfowe, driving range, Junior Golf Academy).

 

17 i 18 sierpnia 2019 roku w Minigolf Józefów (Józefów, ul. Telimeny 1, 05-420) odbędzie się VII i VIII Turniej z cyklu Puchar Polski – kat. Open otwarty dla amatorów. Turniej będzie częścią obchodów 25 – lecia Minigolfa w Polsce. 

 

Zapraszamy przedstawicieli szkół i rad rodziców do kontaktu:

 

Kontakt telefoniczny: 22 77 83 345 lub poprzez e-mail: martyna.baczkowska@holiday.aquila.pl

w temacie wpisując: OFERTA DLA SZKÓŁ 2019

Adres: Józefów, 05-420, ul. Telimeny 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Video: Michał Moszoro, Minigolf Club Mazovia Warszawa

.