Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

WESELE

Porozmawiajmy o weselu…

 

Wymarzone wesele to efekt wielomiesięcznych przygotowań – niezliczonych rozmów telefonicznych, godzin spędzonych na przeszukiwaniu zasobów Internetu, podejmowania decyzji obarczonych niepewnością i zobowiązaniami finansowymi.

 

Dla wielu Par to pierwsza sytuacja w życiu planowania tak dużej imprezy. Średnio to aż 250 godzin pracy angażującej myśli, emocje i uczucia - często pomiędzy zadaniami w pracy, wieczorami i w weekendy.

 

W zaplanowaniu przyjęcia weselnego w sposób przyjemny i efektywny (kosztowo, czasowo, minimalizując czynniki ryzyka i negatywne emocje) pomaga posiadanie doświadczonego Partnera z know-how i zapleczem organizacyjnym, a także kreatywnością, kontaktami i poczuciem smaku.

 

Kogoś, kto w sposób praktyczny wesprze Narzeczonych w procesie planowania ich idealnego wydarzenia. Kogoś, kto w dniu przyjęcia zadba o szczegóły, aby Państwo Młodzi mogli cieszyć się chwilą z bliskimi.

 

W Holiday Inn Warszawa-Józefów **** pomocą będzie Państwu służyć Martyna, nasza specjalistka ds. organizacji imprez okolicznościowych i przyjęć weselnych. W latach 2013 - 2018 pracowała w Dziale Rekreacji i Eventów projektując i koordynując wdrożenia imprez firmowych  czy sylwestrów.

 

Doskonale zna nasz obiekt, obszar gastronomii oraz rynek poddostawców dekoracji i atrakcji specjalnych, a także rozumie potrzeby osób stojących przed wyzwaniem organizacji własnego wesela.

 

T: 22 77 83 337
wesela@holiday.aquila.pl

Poznajmy się


Hotel Holiday Inn Józefów należy do sieci InterContinental Hotels Group (IHG), a jego operatorem jest Aquila Hotele Sp. z o.o.  Jesteśmy hotelem konferencyjno - wypoczynkowym z rozbudowanym zapleczem rekreacyjnym z uwagi na położenie w malowniczym zakolu rzeki Świder tuż przy lesie. Nasz hotel - biorąc pod uwagę charakterystyki naszego obiektu jako obiektu noclegowego, konferencyjnego, rekreacyjnego, a także od strony komunikacyjnej i przyrodniczej - tworzy unikalną wartość na skalę Mazowsza.

 

Zorganizują Państwo w naszym hotelu każdy rodzaj przyjęcia: uroczystość ślubną, rodzinny obiad i przyjęcie weselne do 300 osób, także w plenerze. 

 

Nasze przestrzenie bankietowe i foyer są nowoczesne i przestronne, za sprawą mobilnych ścian możemy dopasować wielkość sal do potrzeb Gości. Restauracja i bar są połączone z tarasami na świeżym powietrzu. Na naszym terenie jest największy na Mazowszu namiot sferyczny do organizacji imprez plenerowych (ten profesjonalny obiekt eventowy pozwala uzyskać niezwykłe efekty wizualne), ulokowany przy strefie Grill House. Dokoła hotelu malownicze plenery - zadbana roślinność, oczko wodne z kaskadami, las, rzeka.

 

Oferujemy coś więcej niż tylko wynajem sali

Mamy duże doświadczenie w organizacji imprez dla firm oraz przyjęć okolicznościowych w różnorodnych formułach, dlatego służymy bezpośrednią pomocą merytoryczną przy planowaniu imprezy, dekoracji, menu i wszystkiego tego, co składa się na scenariusz udanego przyjęcia weselnego.

 

Nasze atuty:

- pakiety już od 229 pln / os.
- wolne terminy na 2019 i 2020 rok

- hotel zaledwie 4km od granic Warszawy (dojazd samochodem, PKP, autobusem),
- weselne sale bankietowe - kameralne i do 300 osób, 

- jedyny na Mazowszu namiot sferyczny (515m2) pod przyjęcia plenerowe. Pozwala na uzyskanie niezwykłych efektów wizualnych,
- 148 klimatyzowanych pokoi z balkonem dla 299 osób,
- 220 miejsc parkingowych,
- konsultant ślubny z wieloletnim doświadczeniem w organizacji imprez i atrakcji specjalnych dla firm - do Państwa dyspozycji,
- pomoc w doborze menu i test-panel kolacji serwowanej (pełen zakres menu),
- zielone otoczenie - las, rzeka i unikalny teren rekreacyjny wokół hotelu, między innymi: Centrum Delphinus (basem, jacuzzi, sauny), park linowy, golf, minigolf, strefa chillout (hamaki, leżaki drewniane), Grill House, nowatorski plac zabaw i pokój zabaw dla dzieci, miejsce ogniskowe do 60 osób (2 wiaty i ławostoły) i SPA,
- dyskretna i elegancka obsługa bankietu doświadczona w realizacji najbardziej wymagających imprez dla korporacji będzie czuwać nad przebiegiem imprezy.
- pomoc w zaaranżowaniu oprawy muzycznej, wizualnej, artystycznej, dekoratorskiej i florystycznej.
- w cenie każdego przyjęcia zapewniamy apartament na noc poślubną dla Pary Młodej ze śniadaniem lub brunchem, parking dla wszystkich gości weselnych oraz kolację w restauracji LunaSol w pierwszą rocznicę ślubu.

- obsługa w języku polskim i angielskim


Z przyjemnością oprowadzimy Państwa po obiekcie.
Zapraszamy do kontaktu: Holiday Inn Warszawa-Józefów, ul. Telimeny 1, 05-420, Józefów

Martyna Sadowska, wesela@holiday.aquila.pl, 22 77 83 337

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 .