Ta strona korzysta z plików cookie. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Rozumiem

WESELE

Od ponad 11 lat wspieramy narzeczonych w spełnieniu ich marzeń o idealnym weselu. 


W eleganckich i przestronnych wnętrzach hotelu Holiday Inn Józefów zorganizują Państwo każdy rodzaj przyjęcia: uroczystość ślubną, rodzinny obiad lub przyjęcie weselne do 300 osób. Dysponujemy nowoczesnymi przestrzeniami bankietowymi, restauracją z tarasem przy oczku wodnym oraz atrakcyjnie zaaranżowanym foyer.

 

W naszym hotelu odnajdą Państwo malownicze plenery doskonałe do organizacji przyjęcia na otwartej przestrzeni: las, rzekę i 11ha terenu zielonego wyposażonego w Grill House i nowoczesny namiot sferyczny, który jest klimatyzowany i pozwala uzyskać niezwykłe efekty wizualne.

 

Państwa menu weselne zostanie przygotowane przez doświadczonych kucharzy i cukierników, a przed uroczystością zapewnimy Państwu test-panel kolacji serwowanej. Dyskretna i elegancka obsługa bankietu będzie czuwać nad przebiegiem imprezy.

 

Na Państwa życzenie służymy pomocą w zaaranżowaniu oprawy muzycznej, wizualnej, artystycznej, dekoratorskiej i florystycznej.

 

Planując wesele z noclegiem dla rodziny i przyjaciół, mogą mieć Państwo pewność, że jesteśmy w stanie zakwaterować do 294 gości. Komfortowe i klimatyzowane pokoje, możliwość relaksu na basenie z hydromasażem w ramach pobytu oraz wypoczynek wśród zieleni pozwolą Państwa gościom wypocząć i poczuć luksusową atmosferę.

 

Dopełnieniem Państwa uroczystości mogą być poprawiny w formule brunchu w restauracji LunaSol lub przyjęcia na świeżym powietrzu przy Grill House.

 

W cenie każdego przyjęcia zapewniamy apartament na noc poślubną dla Pary Młodej ze śniadaniem lub brunchem, parking dla wszystkich gości weselnych oraz kolację w restauracji LunaSol w pierwszą rocznicę ślubu.

 

Hotel Holiday Inn Józefów jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Warszawy. Jego lokalizacja zaś zapewni Państwu komfort zabawy weselnej tylko we własnym gronie, w odosobnionym miejscu, zalewie 4km od granicy z Warszawą.

 

Przygotowanie oferty, prezentacja obiektu

Dział Sprzedaży: 22 77 83 004, wesela@holiday.aquila.pl (Dział Sprzedaży), Pon - Pt w godz. 08:30 - 16:30.

 

W weekend 
informacji z przyjemnością udzieli Państwu Recepcja (22 77 83 000) lub Manager On Duty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teren hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów z lotu ptaka 

 

 

 

NEWSletter:   www.holiday.aquila.pl/#newsletter     
Instagram:    https://www.instagram.com/holidayinnwarszawajozefow/                                                  
facebook:      www.facebook.com/HolidayInnWarszawaJozefow